Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość

Gdzie zakupy w sieci

10 postów w tym temacie

Gdzie robicie zakupy różnych artykułów w sieci? Jeśli chodzi o mnie to podoba mi się hubuform

Ma artykuły nie tylko dobre jakościowo ale też ładne.

Ja ostatnio kupiłem w sieci śliczny serwis obiadowy na 6 osób - dokładnie taki, jak ten na zdjęciu. Ogólnie dużo kupuję przez internet, nawet sprzęt AGD, nie mówiąc już o ubraniach, czy płytach CD :) Pozdrawiam

2celebration_top.png

To też zależy co chcesz kupić. Ja to najpierw czytam o danej rzeczy na stronie producenta. Tak jak o sokowirówce http://www.philips.pl/c-m-ho/juicer a potem dany model sprawdzam w porównywarkach cen. Wybieram najlepszą ofertę, ale tylko w sklepie którego markę znam by nie dać się oszukać. 

bardzo często kupuje na allegro. Ostatnio stół z krzesłami do salonu. Dębowy z 4 krzesłami i dostawą kosztował mnie niecałe 1000 złoty

Z pewnoscia przyda sie ten serwis osoba zajmujacym sie rolnictwem. W mojej rodzinie dziadek jeszcze zajmuje sie gospodarka .. troche to dziwne bo ma ponad 70 lat i moglby sobie z tym dac spokoj ale widocznie lubi to robic. Wiekszosc maszyn niestety ma juz swoje lata przez co czesciej sie psuje. Zainteresowalem sie tym zagadnieniem, mozna otrzymac dotacje na zakup ciagnika - ktory najbardziej by sie przydal. W naszej okolicy nie ma zadnej wiekszej gieldy z tego typu sprzetem dlatego szukam czegos w sieci. Do tej pory najwiekszy wybor udalo mi sie znalezc w tym serwisie https://www.mascus.pl/rolnictwo/uzywane-traktory  Moze ktos bylby tak laskawy i podpowiedzial w jaka marke z powiedzmy 10-15 letnich najlepiej zainwestowac. Oczywiscie punktem kluczowym jest w tym przypadku niska awaryjnosc oraz ewentualnie latwo dostepne i tanie czesci zamienne. Z gory dziekuje za pomoc.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

Wczytywanie...
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0