Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
BONUS

AUTO MYJNIA AS z Pomorskiej

37 postów w tym temacie

Byłem dziś u nich, umyli auto, było drożej jak na myjni automatycznej i generalnie nie jestem zadowolony - przy zderzaku, na dole nie domyli na całej długości. Głaskali moje auto prawie 25 minut, cały jest lśniący, nie można nic złego powiedzieć, jednak dołu auta nie domyli - widac schylać się nie chce. Teraz biorę wiaderko i poprawiam po rumskich fachowcach :-) Do tej pory myłem najczęściej na automacie przy Makro w Gdyni. Pytanie do samochodziarzy z Rumi. Czy ktoś sprawdzał tę myjnię na Stoczniowców? Czy dobrze myją? Pytam bo na Pomorską do AS już nigdy nie pojadę a gdzieś trzeba myś samochód.

Zapewne działa, jednak pomyślałem sobie tak: skoro jestem z Rumi, trzeba sprawdzić nasze lokalne myjnie i na święta lepiej i dokładniej auto umyć w myjni recznej. Lepiej umyli od automatu, powycierali do sucha, myjnia ręczna jest lepsza od automatu i wszystko byłoby OK, gdyby panowie z AS nie dali plamy z "olaniem" pewnych części auta, których umyć się nie chciało - średnio to teraz wygląda. Chyba się przeproszę z automatem przy Makro :-)

Najlepiej myc auto recznie wtedy nie ma sie do nikogo pretensji !!!

Myjnia ze Stoczniowej jest OK Kozystam z niej jak mam okazje mycie trwadlugo ale jest dokladnie tylko nie bierzcie nablyszczania deski rozdzielczej nad tym Panowie jeszcze musza popracowac :)

NIE porównujcie chłopaków ze stoczniopwców z myjni M10 do AS, róznica taka jak miedzy KOMUNĄ a UNIA EUROPEJSKĄ, M10 staraja sie i raczej im to wychodzi a papraki w ASI nic nie kumają. pozdrawiam

skożystałem z myjni ASS i nie jestem zadowolony głupie hasła rzucali do mojej żony i nie domyli mi auta Za to polecam myjnie M10 ze stoczniowcow

Widać nie tylko moje auto niedokładnie umyli w AS na Pomorskiej. Wniosek jest jeden - lepiej ich unikać.

Nie wiem czemu tyle czasu poświecacie myjni na Pomorskeij,. Ja od samego początku jeżdze do M10 na stoczniowców, nie dość ze dobrze myją auto to kawę serwują w miłej poczekalni. Co prawda gośnej ale własciciel zdeklarował sie zamontować sufit z wygłuszeniem. Ja mu wierze, jak narazie widac ze sie starają, a po za tym miałem juz 10 mycie gratis, które nie odbiega od płatnych usług. Olejcie ASA, nie bedziecie sie wkurzac.

Ile kosztuje podstawowa usługa mycia samochodu osobowego w M10 ???

Nie wiem czy troszkę nie przesadzacie. Ja akurat często korzystam z myjni AS, bo mam najbliżej. Jak dotychczas nie mam zastrzeżeń. Ceny wydają się być przystępne, jasne że trochę droższe niż automat, no ale chyba nie ma porównania. Jako stały klient mam super zniżki, wystarczy pogadać.Jeżdżę na TAXie co mi daje dodatkowy upust. A propos kawy, to już normalka... nawet ciasteczka. Noo.. narka Olo.

Co tam łysy z myjni AS świetnie myje,jest bardzo dokładny,ja jestem zadowolona z ich usług kożystam z nich od początku jak tylko powstała ta myjnia.Szef sam kawę podaje czasem nawet ciasteczka,ceny maja odpowiednie do wykonywanej usługi,jako stała klientka mam zniżki.Nigdzie nie umyli mi samochodu tak dokładnie jak w tej myjni.Pozdrawiam.

BUNUS Wrote: ------------------------------------------------------- > dOBRE Znowu jakis BURAK podszywa sie pod userow... IDŹ PRECZ SZTANIE!!!

widac to wy jesteście buraki.Widać nie macie co robić tylko lubicie dupe obrabiac chłopakom z AS.Konkurencja?widać tak!

Dla mnie AS to nie kunkurencja, byłem u nich jako klient (pierwszy i ostatni raz) zwyczajnie chciałem innych ostrzec przed partaczami z Pomorskiej, widac nie jestem odosobniony w swych poglądach, już wielu zauważyło ze w AS słabo myją auta.

jasne ze konkurencja, BONUS nie klam, ja wiem ze ty tam po nocach te auta w piwnicy myjesz!!! I mi klientow zabierasz, bo tak to by do mnie po nocach przyjezdzali!!!

Pani Danko, konkurencja zajmuje sie myciem samochodów a nie obrabianiem przysłowiowej "dupy". Ciesze sie iz znalazła Pani szczescie u mojej konkurencji. Zycze powodzenia i miłego dnia. P.S. I nie mi oceniac jakos swoich i konkurencji usług!! POZDRAWIAM!!

a ja mam innezdanie,jestem bardzo zadowolona z uslug myjniAS,myję tam auto od dawna a wlasciwie od poczatkow istnienia i jeszcze nigdy nie mialam sie do czego przyczepic!,obsluga jest super sympatyczna ,a z serwisu jestem zawsze super zadowolona wiec o co wam chodzi!!!sluchajcie jedzcie tam WARTO!!!! i nie sluchajcie bzdur!

dzisiaj zno bylem w M10 Jak zawsze szybko, dobrze i profesjinalnie w milej poczekalni pogralem w darta i poczytalem czasopisma przy kawie I nie bylo tak drogo!

a do Asa juz nie pojedziesz?nie neguj zaraz wszystkiego!jezdzij gdzie chcesz ale badz obiektywny!AS jest na poziomie i nalezy im sie pochwala!!!! DO EZNO!!!!!!!

POZDROWIONKA EZNO....!!!!a tak na marginesie to pewnie cie nie lubia skoro tak cie leczą....może mają rację!

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0