Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
GMB

MEBLOMAK

8 postów w tym temacie

Zastanawiam się nad zakupem narożnika Stilo rumskiej firmy Meblomak. Czy jakość ich wyrobów tapicerskich idzie w parze z dość wysokimi cenami? Proszę o opinie osoby, które użytkują ich meble.

Zależy jaka cena i czy jest wykonany w skórze, czy może w tkaninie. Słyszałem od innych klientów, że MM ma ceny nieadekwatne do mebli. Nie do jakości, ale do samych mebli.

Najlepiej wychodzą im meble skrzyniowe, czyli bryły twarde. Meble tapicerowane, powinni zostawić innym. Półka średnia, czyli dla każdego ...

Ja mam komplet Stilo w tkaninie. Nie były to tanie meble, ale jakość wykonczenia bez zarzutu. Jestem z nich zadowolony i polecam.

No jesli Ci zależy na znacznie mniejszej cenie, a porównywalnym komforcie to polecam jednak ''Dąb'' z Krzywoustego w Gdyni... 3 lata temu zakupilem od nich sofe i sporych rozmiarow stól... jak na razie z mebelkami nic sie nie dzieje, a sa mocno eksploatowane przez dwojke małych dzieci :)

Zastanawiałam się nad narożnikiem Stilo w tkaninie Carabu, cena 5700 zł. Podobny model znalazłam w Wajnert nazywa się Maximus i kosztuje w carabu ok 3600 zł Jest odrobinę mniejszy ok 20 cm, ale różnica w cenie znaczna. teraz mam dylemat, MM czy Wajnert? Podobno nie wszystkim firmom wychodzi dobrze szycie w carabu. O MM krążą w necie koszmarne opinie (głównie co do jakości usług gwarancyjnych) stąd moje obawy przed utopieniem prawie 6 tyś zł.

GMB a nie lepiej, podpytać o meble w Carabu, w salonach handlujących Helvetią Bydgoszcz? Mogę powiedzieć tylko, że serwis reklamacyjny mają dobry, zważywszy na opinie klientów. Etap sofa posiada również podobne tkaniny. Informację można uzyskać w PHU Meble na Owsianej w Gdyni lub w Meblokontakcie.

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0