Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
rtpm

Głośne reklamowanie produktów itp.

10 postów w tym temacie

Witam, Jak mieszkałem w Gdyni, przyjeżdzał pod dom samochód z lodami z charakterystycznym głośnym (wkurzającym) dźwiękiem. W końcu miasto zabroniło używania tegoż dźwięku. U nas zdarza się, że reklamują cyrk, lub inne produkty (np. dzisiaj przyprawy Kucharek). Moją okolicę mijał ze 3 razy, co mnie lekko irytowało. Jakie są Wasze odczucia w tym temacie? Cyrk może bym jeszcze zniósł :-P, przyjeżdza co jakiś czas i informuje, ale Kucharek? niedługo Pampersy i Winiary ;) Marketing w TV, w Radiu, w Internecie, na ulicy (billboardy), na ulicy (dźwiękowa reklama) i pewnie niedługo w telefonach. Ah co za czasy. RM.

Reklama dźwignią handlu,tak mówi powiedzenie.Wydaje mi się że co niektórzy trochę przesadzają,jednym przeszkadza szczekanie psów innym reklama banku czy jakiegoś kucharka,ale cyrk już nie przeszkadza-dziwne.Mieszkamy w mniej lub bardziej cywilizowanym mieście więc takie rzeczy nie powinny nikogo dziwić,Rumia to nie uzdrowisko więc nie można raczej zabronić tego typu reklam.

Wszystko (psy, reklamy, głośne motory, muzyka na żywo z pubów, ...) ociera się o pojęcie wolności. Wolność jednak jest ograniczona - po pierwsze wolnością drugiego człowieka, po drugie prawem. Jeżeli pies sobie szczeknie raz na jakiś czas - ok. Jeżeli raz na pół roku przyjedzie cyrk - ok. Jeżeli raz, dwa razy u sąsiadów w ogrodzie jest impreza - ok. Ale jest gdzieś granica. Trudno ją wyznaczyć, a jeszcze trudniej udowodnić jej przekroczenie. Wracając do tematu głośnych reklam - będą dopóty dopóki ludzie będą na nie reagowali. Jednemu przeszkadza, ale drugi zachęcony pójdzie i kupi "Kucharka".

@pik21 Spoko, Tobie nie przeszkadza widocznie, albo się z tym godzisz. Macunaima dobrze napisał o tej granicy. Widocznie jestem przewrażliwiony, a czasy są jakie są. Kup Pan Kup, tu i teraz. Dlatego pytam o Wasze opinie :) RM.

proponuję przeprowadzić sie na wieś, spokój,cisza .... ale krowy "muczące" rano ! też trzeba wprowadzić zakaz ... ;)

A propos hałasów. Czy nie ma jakiegoś zakazu, by ambulanse wjeżdżające w teren zabudowany (mam tu na myśli np. Dąbrowskiego), wyłączały sygnał dźwiękowy? Przyznam, że odkąd mam niemowlę w domu, zaczęły mnie te hałasy irytować. Zwłaszcza gdy przy takich temperaturach, człowiek jest zmuszony otwierać okna na oścież. Pomijam już fakt hałasów jakie tworzą ścigacze i quady ...

Oczywiście, logicznym jest, że ambulanse powinny hałasować tam, gdzie nikogo nie ma, aby nie irytować ludzi. W końcu przecież ten sygnał karetki mają, żeby kierowca poczuł się lepiej, został zauważony - taka forma dowartościowania się.

haha:) ale gość palnął z tymi ambulansami. No po prostu mistrz roku. Takich chyba sieją, bo chyba się nie rodzą. Zakazać też hałasować wodzie w rzece.

Co do reklamy to aktualnie najskuteczniejsza jest: google adwords

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0