Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
rtpm

Gdzie kupić okna?

21 postów w tym temacie

Witam, Będę wymieniał okna (plastiki) i szukam solidnej - niekoniecznie najdroższej- firmy. Polecicie coś? Pozdrawiam, RM.

Napewno nie moge polecic firmy Windows 2000 z sobieskiego. Okna sa dobre - firmy REHAU, ale niestety obsluga klienta to dno. Reklamacje w nieskonczonosc, zle zamontowane okna golym okiem widac, ze rama sie skrzywila bo przegieli z piankowaniem. Generalnie zal producenta, bo pewnie dzieki tej firmie nie ma dobrej opinii, a same okna sa naprawde bdb.

Martinez - myślę, że nie okna są REHAU, a jedynie profil użyty jest tej firmy. Producentem okien jest z pewnością Windows 2000 z Sobieskiego. Firm zajmujących się produkcją okien jest cała masa, producentów profilii (dobrych) kilku. Producent okien kupuje profil, okucia, pakiet szybowy i montuje to wszystko w całość. Od jakości tych elementów i poziomu kultury technicznej producenta zależy jakość okna. Oczywiście nie bez znaczenia jest również montaż. Jeśli chodzi o producentów to w okolicy znajdziesz dystrybutorów okien o zbliżonej jakości m.in. Technika Okienna z Elbląga (w Rumi sprzedaje to firma Megabud z siedzibą nad delikatesami Falko), Bertrand z Luzina (punkt sprzedaży za Neste na Sobieskiego), M&S ze Słupska (również na Sobieskiego) i paru innych z drugiej ligi.

Ja także odradzam windows2000. Na jakość okien nie narzekam ale jeszcze teraz jak sobie przypomnę to użeranie się z tymi ...(brak słów) albo próby odsyłania od jednej osoby do drugiej to mam odruchy wymiotne albo "... proszę podać nr telefonu na pewno oddzwonimy..." chyba do dzisiaj jeszcze bym czekał. ŻAL ŻE TACY LUDZIE PRACUJĄ W HANDLU (szczególnie tyczy się niby sympatycznego p. Marka co o niczym nie pamięta)!

Ja brałem z bertrandt - moze nie sa najtansi... ale nie mielismy z nimi problemow... tym bardziej ze bralizmy z montazem. wszystko czysto i ładnie.

a ja polecam firmę Dekar z wygody sierakowskiej,napradę super okna,nie mam żadnych zastrzeżeń co do ich montarzu,cenę można negocjować...mają też parapety,mamy ok 17 okien od nich,wymieniane w zeszłym roku ale nie mam do czego się przyczepić...także z czystym sumieniem polecam

Osobiście polecam naszą lokalną firmę bob-rollo. Pomijając fakt, że istnieją już wiele lat (co też o czymś świadczy:) i wykonywali zlecenia np. na budynek Banku Rumia to skorzystali z ich usług także moi rodzice. Dobra jakość okien i bramy garażowej, kontaktu i montażystów - tak w skrócie mogę podsumować działania firmy :-) Polecam! Pozdrawiam, KW

Witam :) Ja też polecam lokalną firmę www.omegaokna.pl od ładnych paru lat na rynku, bynajmniej jest gwarancja że nie jest to firma "krzak" Od początku do końca [obsługa,pomiar,montaż,funkcjonalność]100% satysfakcji -polecam :)))

Tak jak poprzednicy, nie polecam Windows 2000. Olewają reklamacje, okna są krzywo zamontowane, rolety rozpadły się, zresztą jak się później okazało, do tego typu okien nie montuje się takich rolet, ale osoba która przyjmowała zamówienie (u nas w domu, po wymierzeniu okien) zapomniała o tym fakcie nas poinformować. Faktury nie dostaliśmy do dnia dzisiejszego. Za to jestem zadowolony z Bob rollo, nie dość, że poprawiali po windowsach, to ich praca była o wiele wyższej jakości niż windowsów to jeszcze towar który dostarczyli także przebija windowsy wykonaniem.

Polecam omega okna. Szybko terminowo i czysto. Cena moze nie jest konkurencyjna ale jakosc lepsza niz bertrand. Rowniez pozniej serwis bardzo slowny i konkretny.

Witam, Chciałam polecić firmę WINDOWS 2000. Okna mają naprawdę dobre, a przede wszystkim trafiłam na bardzo dobrą obsługę przedstawiciela, pana Daniela !. Wszystko co powinnam wiedzieć, dowiedziałam się i nie zawiodłam :) Polecam w 100 % !!! Kasia Rumia

Ja polecam okna drewniane-nie ma dużej róznicy cenowej a drewno jest solidniejsze. Jeśli zależy ci zarówno na jakości jak i cenie to myślę że najrozsądniejszym wyborem będą okna pol-skone

Skoro szukasz dobrych okien to szukaj wśród sprawdzonych firm,które długo istnieją na rynku.. a nie wśród wynalazków które mają niską cenę za okna i masz długą gwarancje jak za Rok ta firma może już nie istnieć na rynku.Polecam Ci firmę Windows 2000 na Sobieskiego 23. Nie wiem co tam Martinez9B piszę za głupoty,ale ja osobiście kupowałam z tej firmy okna i jestem bardzo zadowolona! Obsługa 1 klasa.. na ofertę czekałam 30 min. !! a na okna 2 tyg. . Fachowa porada.Na 100% jeszcze wrócę do tej firmy. POLECAM!!!

jeżeli mowa o sprawdzonych firmach to już lepiej Bob Rollo która działa od 30 paru lat

W Rumi mogę polecić firmę Windows 2000. Fachowa, sympatyczna  obsługa, dobre ceny. Okna bardzo dobre jakościowo.

Z czystym sumieniem mogę zarekomendować firmę która mieście się na ul. Dębogórskiej naprzeciw hali sportowej Mosir Rumia, taki mały pawilon trochę schowany, nazywają się Janda Panel czy Janda Okna dokładnie nie pamiętam. Ale do konkretów, wymienili mi okna w całym domu, łącznie 8 sztuk i zzrobili to tak, że jak moja stara wróciła do domu to nawet nie zauważyła :D, bidulka spodziewała się że będzie musiała sprzątać po robotnikach, a tu masz babo jest czyściuteńko ;) A same okna jak to okna, zamówiłem najlepsze jaki mieli na profilach Rechau, są odrobinę tańsze niż porównywalne w Bobrolo czy Windowsie200, a wyglądają i działają zdecydowanie lepiej.

Witaj. My kupowaliśmy okna z Wejherowa z http://konkolokna.pl/okna.html. Była stosunkowo niska cena i szybka realizacja zamówienia a na tym nam zależało, bo chcieliśmy zamontować okna na budowie przed wyjazdem za granice do pracy. Od razu nam też zamontowali te okna także byliśmy zadowoleni.

Edytowano przez wojowska1987

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0