Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
adam79

Najlepszy internet w Rumi-Janowie???

27 postów w tym temacie

Witam co polecacie tpsa,tygrys.net,netie, czy chopina.Chodzi o net,tv i telefon stacjonarny.Pozdrawiam.

Witam, tygrys.net - jeżeli jesteś zainteresowany założeniem to napisz do mnie PW wiadomość - pomogę :) Pozdr, KW

to zalezy co chcesz w TV. Internet faktycznie Tygrys, ale TV w tygrysie pozostawia wiele brakow, nie ma chocby calego pakietu Discovery i nic w HD, brak Polsatu...

Jeśli cały pakiet TV, internet i telefon to UPC, a jeżeli chodzi tylko o internet to zdecydowanie Tygrys. Poprzez polecenie @KW (wnioskuje ze ma internet z Tygrysa) zyskasz 10% znizki na internet. Jeśli chodzi o TV od nich to jest to mała atrakcyjna oferta mało programów, oferta jest rozbudowana programami zagranicznymi obcojęzycznymi. UPC da ci 20% zniżki na cały pakiet z tym że sensowny pakiet TV to najwyższa opcja za 90 zł w niej są kanały w HD oraz cala masa innych kanałów w języku polskim oraz nagrywarka cyfrowa.

Potwierdzam te 10% i jakoś netu w tygrysie. Co do TV to faktycznie lepsze także i moim zdaniem w UPC. O telefonie ciężko mi się wypowiedzieć - nie mam porównania. Pozdr, KW

ja polecam: internet-zdecydowanie TYGRYS kablówka + telefon Chopin Posiadam tę opcję i jestem mega zadowolony

internet-zdecydowanie Tygrys chociazby ze wzgledu na fachowa i szybka pomoc w razie klopotow(i to nie tylko z inter ale rowniez z kompem) co do UPC to serdecznie odradzam- rozstalem sie z nimi jakies 2-3 lata temu.Non stop klopoty : a to rozliczenie nie wplynelo do nich ,a to niby za malo zaplacilem itd.itp.A jezeli juz chcecie w UPC to DOKLADNIE przeczytacie umowe zanim podpiszecie.Ja tego nie zrobilem i gdy chcialem zrezygnowac to musialem czekac pare miesiecy (karencja) az laskawie mi odlacza.A potem jeszcze kupa telefonow : dlaczego chce odlaczyc,ze jakies odsetki,ze cos tam nie zaplacone itd.Odczepili sie dopiero po mojej "ostrej":))) rozmowie telefonicznej. Istna paranoja!!!

..... UPC to serdecznie odradzam- ..... a to rozliczenie nie wplynelo do nich ,a to niby za malo zaplacilem itd.itp.....
Nie rozumiem, jesli masz dowody wpłaty dokładnej sumy z rachunku i płaciłeś w terminach - to czemu miałby się ktoś czepiać. Ja mam UPC od prawie 2 lat i nie mogę narzekać. A jesli chodzi o ich pomoc w razie kłopotów to tez nie problem bo żadne kłopoty jak dotąd nie wystąpiły. Rozumiem że problem może być z podłączene i odłączenie. UPC to duża firma i kontaktując sie z nią rozmawia sie z infolinią w Katowicach gdzie przy telefonie siedza Panieniki czasami nie mające blatego pojęcia skąd dzonicie ani o co chodzi w waszym problemie.

miałem chello/upc przez ponad 5 lat. Przeżyłem brak netu, wkurzającą infolinię przez którą aby się przebić trzeba było przez kilka minut wciskać różne kombinacje numerów oraz helpdesk, który właśnie niewiele mógł pomóc. A przy próbie rezygnacji masakra... nie mniej jednak zdarzały się też po drugiej stronie osoby ok, które były kompetentne i potrafiły odczytać potrzeby klienta.

Nie rozumiem, jesli masz dowody wpłaty dokładnej sumy z rachunku i płaciłeś w terminach - to czemu miałby się ktoś czepiać. przy telefonie siedza Panieniki czasami nie mające blatego pojęcia skąd dzonicie ani o co chodzi w waszym problemie.
No i wlasnie o to chodzilo ze mialem wszystko a caly czas byly problemy! drugi problem to wlasnie te panienki.Jezeli tak duza firma zatrudnia niekompetentne osoby ,z ktorymi nie mozna sie dogadac i nie wiedza o co chodzi to...przepraszam ale ja odpadam.A wlasnie te panienki sa wizytowka firmy.

Te panienki to zwykle konsultantki, ktore rownie dobrze moga pracowac w Erze/Plusie/UPC itd. Ale jesli potrzebujesz wsparcia technicznego to juz ludzie sa bardziej kompetentni, ja mam wszystko z UPC i nie narzekam...

Te panienki to zwykle konsultantki, ktore rownie dobrze moga pracowac w Erze/Plusie/UPC itd. Ale jesli potrzebujesz wsparcia technicznego to juz ludzie sa bardziej kompetentni, ja mam wszystko z UPC i nie narzekam...
No wlasnie w tym jest problem .Jezeli dzwonie do firmy(tym bardzie duzej firmy,jaka jest UPC) i rozmawiam z kims kto nie ma bladego pojecia o tym czym zajmuje sie firma no to sory ale jak mam sie z nia dogadac??? wlasnie takie osoby(pierwszy kontakt)swiadcza o pozycji i podejsciu do klienta.Fajnie ze nie narzekasz ale zycze wszystkiego najlepszego gdy bedziesz rozwiazywal umowe:)))) (czego oczywiscie ci nie zycze jezeli wszystko jest ok)

Przypomniala mi sie babcia od ACE mowiaca, ze jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego czy jakos tak. Kazda opinia jest cenna, co do ew. rozwiazania umowy to akurat w Maju konczy mi sie obecna i zamierzam nieco pozmieniac tzn. wziac internet bezprzewodowy oraz TV cyfrowa. Jesli ma ktos w tych kwestiach jakies doswiadczenia z UPC to chetnie poczytam :)

Jeśli chodzi o TV cyfrową w UPC to tak sa plusy i minusy: ZALETY: - Obraz jest niby lepszy tzn wyraźniejszy, ale dla zwykłego "oglądacza" wiekszej różnicy nie ma. Nie zamawiałem żadnych kanałów w HD, jest to droższy pakiet a nie jestem aż takim maniakiem TV - Możliwość wyślietlania info o aktualnym i następnym programie, oraz całego programu TV. W niektórych programach kilka języków do wyboru, itd ... - Gry TV i radio- z których ani razu nie korzystałem - pilot od tunera (dekodera) obsługuje też telewizor - posiadając telewizje cyfrową cały czas masz dostępną też analogową i jak ci coś nie pasuje to w szybki sposób można się przełączyć WADY: - Czasami są przebicia w tle. To znaczy oglądając np TVN widzimy kontury postaci z programu TVP1, być może to też wina plazowego telewizora. Ale na analogowej antenie tego nie było. - Programy ustawione na sztywno, tzn TVP1, TVP2, Polsat, TVN, ... Musisz np pamiętać że twój ulubiny program ma np kanał 361, czy 782, przelatując po kolei mijasz bzdurne kanały Info UPC czy jak obsługiwać pilot, które są na początku Ogólnie nie jest źle, zwąłszacza że UPC ma zawsze jakąś promomocje. W zeszłym roku jak kończyła mi się umowa to za 20 złotych więcej dostałem cyfrową TV szybszy internet i telefon (musiałem wziąźć bo takie było warunki promocji) z którego i tak nie korzystam, ale czasami może ktoś do mnie na stacjonarny zadzwonić.

Witam. A prosze o info jak wyglada sprawa z internetem w "starej"Rumi ?? Konkretnie okolice Żeromskiego, Żwirki i Wigóry. Tez rozwazam rezygnacje z uslug UPC Po ponad 10 latach z nim zaproponowali mi standartowa promocje. Liczylem na cos wiecej. Pozdrawiam i czekamm na odp.

jesli chodzi o techniczna opinie to wedlug tego co oferuje tygrys to chyba godne polecenia, bo korzystaja z 5,4GHz czyli czestotliwosc mniej narazona na zaklocenia. Sam bede bral tygrysa od lipca na lotnisku

A orientujesz sie moze czy oferuja rowniez routery bezprzewodowe? Ja w tej chwili posiadam ale niestety do kablowki.

Ja mam od tygrysa internet drogą radiową i faktycznie nie narzekam :) Nie jestem pewien, ale możliwe, że jest też opcja by mieć router bezprzewodowy od tygrysa - zawsze można zapytać ich bezpośrednio :)

Ja miałem UPC, potem Tygrysa teraz znowu mam UPC od roku i mam porównanie. Wybrałem UPC a czemu ? od ponad roku nie maiłem żadnej awarii.

ja w UCP mialem sporo awarii. Co do routera bezprzewodowego, lub AP to nie orientuje sie, bo mam wlasny Router z AP Linksysa, kupilem go juz dawno, obecnie mozna za jakies 200zl kupic taki wiec oferta mnie nie rusza. Na forum tygrysa mozna zadac pytanie lub poszukac, moze ktos juz o to pytal, albo zadzwonic. Raczej nie daja od siebie jesli nie ma potrzeby, ale wiem, ze chyba ida na reke i mozna dogadac szczegoly.

Witam, Dołączę się do wątku. Mam "świeże" UPC Ultra 30Mbit. Jak Wam chodzi torrent? U mnie jeśli chodzi o ilość połączeń, to max 60-70, transfer ~100KB (przy łączu 30 Mbit!) Seedów jest ~10000, podłączony bezpośrednio do modemu kablowego. Po http z http://noc.gts.pl (czasami) mam te 2-3 Megabajty. Ktoś powiedział mi, że w Rumi szkielet UPC jest mocno przeciążony.. Proszę o Wasze opinie. Pozdrawiam,

torrent?? a co to jest?? mi w biurze chello smiga az milo i wcale nie potrzebuje mega-giga-tera srajtow zeby miec szybko i sprawnie dzialajcy net

u mnie na radiowym tygrysie torrenta ściągało z prędkością ponad 900kb/s :D:)

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0