Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
noelione

KRJ Partner

22 postów w tym temacie

Witam Podciągam wątek. Jestem zainteresowana KRJ PARTNER, a w szczegolnosci inwestycją "Osiedle Gryfa" w Wejherowie. Będę wdzięczna za wszelkie info. Pozdrawiam

Ja sie moge wypowiedzieć, bo mieszkanko od nich kupiła moja mama i domek przyjaciółka. Pomimo tego, że to mały deweloper, wszyscy sa zadowoleni, dobrze wybudowane mieszkania, fajnie zaprojektowane. W razie jakichkolwiek pytań postaram się pomóc :)

witam, oferuję kredyty hipoteczne (i nietylko) na zakup mieszkania, budowe domu, zakup działki , dowolny cel:D oferta 26 banków!!! kredyty z dopłata!!! zachęcam!!!

Witam czy może ktoś kupił już mieszkanie od KRJ na osiedlu Gryfa w Wejherowie? ja jestem nastawiona na te mieszkanie bo nic oprócz Orlexu nie ma w okolicach trojmiasta, ale nie wiem nic o KRJ oraz o standardach robót tego developera. Na co mam zwrócić uwagę przy kupnie? Proszę Was o rady. Pozdrawiam Agnieszka

Uwaga – ostrzegam przed zakupem mieszkań od dewelopera KRJ Partner!!! Błędy w sztuce budowlanej: zawilgocenia, zacieki, pleśń, nieszczelności dachu i stolarki okiennej, braki w ociepleniu, krzywe parapety i sufity, odpadające tynki - to tylko niektóre problemy z jakimi borykają się mieszkańcy osiedla „Zacisze”. Dodatkowo opieszałość w usuwaniu zgłoszeń reklamacyjnych, wprowadzanie w błąd i bezpodstawne przerzucanie na klienta odpowiedzialności za błędy w sztuce budowlanej. Od 2008r. jesteśmy właścicielami mieszkania na terenie osiedla „Zacisze” w Rumii więc opinia ta jest jak najbardziej wiarygodna. Zainteresowanych opinią o deweloperze zapraszamy na teren osiedla. P.S. Podczas odbioru mieszkania radzimy: najlepiej od razu wynająć eksperta budowlanego, wyposażyć się w poziomice oraz kamerę termowizyjną. Wszystko dokładnie pomierzyć i nie zwracać zupełnie uwagi na zapewnienia przedstawiciela KRJ Partner, iż wszystko jest jak należy, a ewentualne „niedociągnięcia” zostaną usunięte później. Jeśli tego nie zrobicie, może się to na was zemścić - firma KRJ Partner będzie zasłaniała się podpisanym protokołem odbioru mieszkania.

Szczerze poruszeni i dotknięci tą krzywdzącą w naszym mniemaniu opinią pragniemy sprostować zarzuty wygłoszone przez Hatak. Przez lata naszej działalności udało nam się wypracować swoją pozycję na rynku mieszkaniowym,dzięki czemu większość naszych mieszkań i domów sprzedaliśmy z polecenia zadowolonych klientów. Jak każdemu zdarza nam się popełniać błędy i staramy się je naprawiać jak tylko potrafimy. Na Osiedlu Zacisze w Rumi pojawiły się pewne usterki, które ostatecznie zostały usunięte. Nie były one jednak skutkiem błędów w sztuce budowlanej a wypadkową zastosowanych materiałów, rozwiązań, które nie zdały egzaminu w danym środowisku oraz niekorzystnych warunków atmosferycznych w korelacji z niewłaściwym użytkowaniem lokali mieszkalnych i niemieszkalnych. Podczas odbiorów lokatorskich mieszkań bardzo często gościmy ekspertów budowlanych, rzeczoznawców oraz osoby pełniące samodzielne funkcjie w budownictwie. Jak dotąd nie zdarzyło się, aby oddawane mieszkanie czy dom nie został odebrany z jakiegokolwiek powodu. Zachęcamy zatem do dokładnego mierzenia i sprawdzania jakości wykonania lokali oraz pomieszczeń przynależnych, pomaga to w przyszłości uniknąć wszelkich nieporozumień.

Witam serdecznie. Czytam opinię "Hataka" o KRJ Partner i jestem szczerze zaskoczona. Jestem posiadaczką mieszkania w Zielonych Ogrodach wybudowanych przez KRJ i nie mam żadnych zastrzeżeń. Odbiór mieszkania poszedł szybko i sprawnie, moje uwagi natychmiast zostały rozwiązane przez pracowników tejże firmy. Poziomica, a tym bardziej kamera termowizyjna w naszym przypadku nie była potrzebna. Czytając powyższą opinię jestem zniesmaczona jej treścią. Byłam na tym osiedlu właśnie ze względu na tę opinię, miałam szansę również obejrzeć jedno z mieszkań i żadnych z wyżej wymienionych wad nie zauważyłam. Ja zainteresowanych kupnem mieszkań KRJ PARTNER zapraszam na osiedle Zielone Ogrody, bo przykro mi czytać tak przykrą i wg mnie nieprawdziwą opinię na temat dewelopera, z którym moja współpraca przebiegła w tak miłej atmosferze. Ja osobiście szczerze polecam !!!!!

Witam ponownie. 1. Chciałbym sprostować odpowiedź KRJ Partner: "Na Osiedlu Zacisze w Rumi pojawiły się pewne usterki, które ostatecznie zostały usunięte. Nie były one jednak skutkiem błędów w sztuce budowlanej a wypadkową zastosowanych materiałów, rozwiązań, które nie zdały egzaminu w danym środowisku oraz niekorzystnych warunków atmosferycznych w korelacji z niewłaściwym użytkowaniem lokali mieszkalnych i niemieszkalnych." Niestety, od momentu zakupu mieszkania (ponad 1,5 roku) do dnia dzisiejszego nie został rozwiązany problem zacieków i zawilgoceń w większości garaży. Owszem, pracownicy KRJ Partner usiłowali rozwiązać ten problem, jednakże występuje on dalej. "Niekorzystne warunki atmosferyczne" - to ma być wytłumaczenie?? Idąc tym tokiem myślenia - wg KRJ Partner padający deszcz i śnieg zaliczają się do niekorzystnych warunków atmosferycznych. Niewłaściwe użytkowanie lokali? Kolejna, bezpodstawna wymówka... 2. "Kisia" czytając Twoją opinię, ja również się zniesmaczyłem... Jestem mieszkańcem osiedla "Zacisze" więc opinia ta jest jak najbardziej prawdziwa i rzetelna. Skoro na "Zielonych ogrodach" nie występują w/w problemy, to można tylko pozazdrościć... Podsumowując, mam nadzieję, że firma KRJ Partner stanie na wysokości zadania i ostatecznie rozwiąże wszelkie problemy związane z użytkowaniem lokali na terenie osiedla "Zacisze".

29 marca złożyłem pisemne zgłoszenie reklamacyjne w biurze dewelopera KRJ Partner. Otrzymałem pokwitowanie odbioru. Zgodnie z obowiązującym prawem - deweloper ma obowiązek ustosunkować się do naszej reklamacji w terminie 14 dni kalendarzowych, liczonych od dnia następnego po dniu, w którym złożyliśmy reklamację. Nieudzielenie odpowiedzi w tym terminie oznacza uznanie reklamacji. Dziś mamy 10 maj - do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi w tej sprawie. Przez telefon dowiedziałem się jedynie, że ktoś się do mnie odezwie... Czyli wszystko po staremu - firma w dalszym ciągu kontynuuje politykę odwlekania i najwyraźniej liczy na przedawnienie sprawy. W taki sposób nie powinno traktować się swoich klientów... NIE POLECAM!

Niestety kupiłem nmieszkanie na Osiedlu Zacisze - i cóż - garaże mimo kilku prób poprawieniu stanu przez firmę - systematycznie zalewane - tragedia.... W mieszkaniu pod ociepleniem wiatr gwiźdze, aż niemiło... i zimno. Po prostu tragedia - a zainteresowanie firmy - no lepiej nie komentujmy... Pozdrawiam - i unikajcie tego "developera"...

UWAGA!!!! Szczerze ostrzegam przed kupnem mieszkania wybudowanego przez firmę KRJ PARTNER. Tak jak pisze acer001 firma nie kwapi się do odpowiedzi na pisma zgłaszające wady i usterki w mieszkaniu. Mieszkam na osiedlu „Zacisze” w Rumi do tej pory na wszystkie pisma , a było ich około 20 dostałam odpowiedź na jedno w dodatku mailem. Firma nic sobie z tego nie robi, że wg prawa na odpowiedź ma maksymalnie 14 dni. Kontakt i odpowiedzi na każde najdrobniejsze pytanie jest ale TYLKO przed kupnem mieszkania. Niestety jestem jedną z właścicielek mieszkania wybudowanego przez KRJ PARTNER. Nie można tu mówić o usterkach tylko o poważnych wadach budowlanych. Mieszkania i domki na osiedlu były odebrane w sierpniu 3 lata temu, do tej pory żadna z poważnych wad nie została usunięta. Zalania w garażach, piwnicach, kotłowniach i klatkach schodowych niekiedy dochodzą na wysokość kostek, nie można wejść do pomieszczeń bez kaloszy. Na dzień dzisiejszy widoczne, zagrzybione zacieki na ścianach osiągają wysokość do ok.1 metra!!!! Oczywiście we wszystkich pomieszczeniach- syf, stęchlizna i oczywiście ogromne straty bo przecież co zrobić z zalanymi i zbutwiałymi rzeczami. A firma troszkę tu troszkę tam załata…. A sprawa zalań powtarza się gdy tylko pada 3dni … Zainteresowanych zapraszam do oglądania, sprawa nadaje się tylko do mediów… Kolejnym poważną wada jest fakt, iż w mieszkaniu nie można nagrzać, 20 stopni to zdecydowanie maksimum!!!!!! W mieszkaniu wieje!!! Tak jakby ktoś w zimę okno otworzył !!! Oczywiście firma nie odpowiada jaka jest tego przyczyna, tłumaczy się tylko winą mieszkańców u jednego stolarz źle schody zamontował, u innego halogeny są źle zamocowane a trzeci nie grzeje w mieszkaniu….. UWAGA!!! Ten, kto kupi mieszkanie niech będzie przygotowany na wieczne remonty, nieskuteczne usuwanie wad, brak odpowiedzi na jakiekolwiek pisma, brak profesjonalizmu, wieczne zbywanie i same problemy. No i oczywiście będzie narażony na dodatkowe nerwy i koszty jak opinie rzeczoznawców, biegłych i spraw sądowych. A przecież kupno własnego M powinno być spełnieniem marzeń. Ci, którzy niestety nie natknęli się wcześniej na opinie o firmie przestrzegam przez odbiorem mieszkań, najlepiej zabrać ze sobą sztab specjalistów i problemów razie problemów nie odbierać mieszkania, bo po co później odstępować od umowy lub biegać po sądach. Zapraszam do odwiedzin i zapewniam, że każda z zamieszkujących na osiedlu rodzin oprowadzi zainteresowanych po mieszkaniach. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

Też mam przyjemność mieszkac na Osiedlu Zacisze - nazwa adektwatna do tego co się dzieje ze strony firmy KRJ PARTNER - czyli nic po prostu "ZACISZNIE" - jak zalewało tak zalewa, jak wiało tak wieje - zimno i mokro - lepiej od NICH nic nie kupujcie - OSOBIŚCIE nie POLECAM !!!!

bardzo dziękuję za tak liczne uwagi o deweloperze, poważnie zastanawiałam się nad zakupem mieszkanka w wejherowie. Całe szczęście że są takie fora,byłam na zaciszu rumi i rzeczywiście to co zobaczyłam to horror.Ci biedni ludzie zapożyczyli się na tyle lat a to co dostali w zamian pozostawię bez komentarza.Proponuję jakąś dobrą antyreklamę np. na targach by ostrzec innych.Dziękuję za możliwość obejrzenia osiedla.

Agatko, czy zgłosiłaś już do KRJ rezygnację z mieszkania czy dopiero będziesz to robić? Dzwoniłam wczoraj do biura i powiedzieli mi, że od miesiąca już wszystkie mieszkania na Osiedlu Gryfa są sprzedane. W Wejherowie żadnych problemów z zalewaniem piwnic nie ma (sprawdziłam), więc jestem o to spokojna. Gdybyś zwolniła rezerwację, to by się otworzyła dla mnie szansa na zakup, Duże mieszkanie miałaś zarezerwowane? Jeśli nieduży metraż to byłoby coś w sam raz dla mnie :)

Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami z Osiedla Zacisze. Rozumiemy, że mogą czuć się rozżaleni utrudnieniami w korzystaniu ze swoich lokali. Sytuacja na tym osiedlu jest wyjątkowa i nie występuje na żadnej innej budowie KRJ Partner. Przepraszamy za nieco przydługi post, ale chcemy rzetelnie przedstawić całą sytuację, a nie da się tego zrobić w dwóch słowach. W opiniach pisanych pod wpływem emocji trudno o obiektywizm. Po ich przeczytaniu można wyrobić sobie odbiegające od rzeczywistości wyobrażenie o sytuacji na osiedlu oraz podejściu KRJ Partner do klientów i do rozwiązywania problemów. Nie wdając się w jakiekolwiek polemiki z poszczególnymi wypowiedziami na forum, chcemy przedstawić fakty. Główną przyczyną zalewania piwnic na Osiedlu Zacisze jest katastrofalne podwyższenie się poziomu wód gruntowych w tej części Rumi w ostatnim czasie. Problem dotyka wielu mieszkańców w tej okolicy i był wielokrotnie opisywany (proszę zajrzeć na http://www.mtk.pl/forum/read.php?3,53156). Przed rozpoczęciem budowy Osiedla Zacisze zostały wykonane badania geologiczne określające maksymalny występujący w tym miejscu poziom wód gruntowych. który był wówczas o około metr niższy niż obecnie. Mając to na uwadze zastosowaliśmy specjalne, zgodne ze sztuką budowlaną rozwiązania technologiczne, zapewniające ochronę przed wodami gruntowymi. Do rozwiązań tych zalicza się między innymi żelbetowa konstrukcja piwnicy. Występujące ostatnio „podziemne powodzie” są jednak tak ekstremalne, że nawet najlepsza technologia może zawieść. Z przenikaniem wody do piwnic od strony wjazdów skutecznie sobie poradziliśmy. Wiosną tego roku zostały wykonane dodatkowe progi i zmieniona technologia izolacji, a wszystkie przestrzenie uzupełnione wysokiej klasy betonem wodoszczelnym. Koszty tej przebudowy były znaczne, ale warto było je ponieść, ponieważ rozwiązanie zdało egzamin w czasie intensywnych, jesiennych opadów, bo woda od strony wjazdów przestała przenikać. Niestety, ostatnia „podziemna powódź” spowodowała przeniknięcie wody do piwnic przez niektóre przyłącza (elektryczne i wod-kan). Bezpośrednio po zgłoszeniu problemu przez mieszkańców obniżyliśmy lokalnie poziom wód gruntowych poprzez zastosowanie igłofiltrów, odpompowaliśmy wodę i przystąpiliśmy do osuszania obiektu i usuwania szkód. Obecnie w piwnicach pracują jeszcze osuszacze. Po zakończeniu osuszania wykonamy prace przywracające odpowiedni stan budynku zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Przyłącza zostały dodatkowo zabezpieczone i uszczelnione, dzięki czemu podobny problem nie powinien wystąpić w przyszłości, nawet przy bardzo wysokim poziomie wód gruntowych. Kilku klientów wyraziło niezadowolenie z komfortu termicznego swoich mieszkań na Osiedlu Zacisze. Problem dotyczył wysokich mieszkań na piętrze przy poddaszu, wyposażonych w antresole. Są to mieszkania bardzo przestronne i funkcjonalne, ale ze względu na nietypową konfigurację wymagają większych nakładów na ogrzewanie. Wszystko, co mogliśmy zrobić, by zasadniczo poprawić komfort termiczny tych mieszkań, wykonaliśmy na przełomie 2009 i 2010 roku. Usunęliśmy drobne usterki i zastosowaliśmy dodatkowe, zdecydowanie wykraczające poza standard ocieplenie (na przykład grubość wełny mineralnej w narożnikach przekroczyła pół metra). Ponieśliśmy znaczące koszty, ale cieszymy się z zadowolenia klientów, którzy teraz informują nas, że zmiany dały pożądany rezultat, a w mieszkaniach nawet przy mroźnej pogodzie jest ciepło. Mimo wysiłków z naszej strony w dwóch przypadkach nie udało nam się jeszcze zadowolić w pełni naszych klientów. Do każdego z tych przypadków podchodzimy indywidualnie. Na chwilę obecną jesteśmy przekonani, że rozwiązanie problemu komfortu termicznego w tych konkretnych przypadkach nie leży w naszej gestii i wymaga podjęcia konkretnych działań ze strony naszych klientów (na przykład zlikwidowania wydzielonych przez nich samodzielnie pomieszczeń pozostających bez ogrzewania). W przyszłym tygodniu dokonamy jeszcze ponownej weryfikacji mieszkań za pomocą kamery termowizyjnej. Jeśli znajdziemy jakąkolwiek usterkę, zostanie ona usunięta. Jeśli nie, będziemy mogli już tylko służyć naszym klientom radami w zakresie poprawnego użytkowania mieszkania. Komunikację z naszymi klientami chcemy prowadzić bezpośrednio, a nie przez fora internetowe, dlatego nie będziemy tutaj opisywać szczegółowo naszego stanowiska w tych indywidualnych przypadkach. Bardzo przepraszamy tych klientów, którzy poczuli się urażeni brakiem odpowiedzi pisemnych. Wychodzimy z założenia, że bezpośredni kontakt z klientem i reakcja na zgłoszenie są dużo ważniejsze od wymieniania się pismami, od którego przecież żaden problem się nie rozwiąże. Mając świadomość dotychczasowej niedoskonałości w kwestiach formalnych poprawiliśmy wewnętrzne procedury rozpatrywania zgłoszeń i na każde pismo udzielamy pisemnej odpowiedzi. Przygotowaliśmy również komunikat dla wszystkich mieszkańców dotyczący zalań piwnic i kroków, które w najbliższym czasie zostaną w tej sprawie podjęte przez KRJ Partner. Komunikat zostanie w tym tygodniu ogłoszony przez administrację Osiedla Zacisze.

Witam, Po przeczytaniu ostatniego postu dewelopera KRJ Partner, jako mieszkaniec osiedla „Zacisze” w Rumii, pozwolę sobie sprostować wielokrotnie mijające się z prawdą tłumaczenia dewelopera. W odpowiedzi posłużę się cytatami z ostatniego postu KRJ Partner. Cieszę się, bo na forum wreszcie pojawiają się opinie innych mieszkańców osiedla „Zacisze”, co najwidoczniej zmotywowało dewelopera do tak długiego postu i desperackich tłumaczeń. „W opiniach pisanych pod wpływem emocji trudno o obiektywizm. Po ich przeczytaniu można wyrobić sobie odbiegające od rzeczywistości wyobrażenie o sytuacji na osiedlu oraz podejściu KRJ Partner do klientów i do rozwiązywania problemów”. Owszem, emocji nie brakuje – szczególnie tych negatywnych. Biorąc ogromny kredyt i kupując mieszkanie, nikt nie życzyłby sobie występowania zacieków i zawilgoceń, wykwitów na ścianach, niedostatecznego docieplenia mieszkania i odpadającego ze ścian tynku. Pytam się - czyje opinie i opisy, jak nie mieszkańców stykających się bezpośrednio z tymi problemami, nie będą bardziej obiektywne? „Główną przyczyną zalewania piwnic na Osiedlu Zacisze jest katastrofalne podwyższenie się poziomu wód gruntowych w tej części Rumi w ostatnim czasie. Problem dotyka wielu mieszkańców w tej okolicy i był wielokrotnie opisywany (proszę zajrzeć na [www.mtk.pl])”. Opisy te są tylko i wyłącznie polemiką i domniemaniami kilku anonimowych osób, które w żadnym wypadku nie są ekspertami w tej dziedzinie. „Zastosowaliśmy specjalne, zgodne ze sztuką budowlaną rozwiązania technologiczne, zapewniające ochronę przed wodami gruntowymi. Do rozwiązań tych zalicza się między innymi żelbetowa konstrukcja piwnicy. Występujące ostatnio „podziemne powodzie” są jednak tak ekstremalne, że nawet najlepsza technologia może zawieść”. Jaką najlepsza technologię deweloper ma na myśli? Problem zawilgoceń w garażach pojawił się niespełna miesiąc po oddaniu mieszkań!!! Najlepsza technologia sprawdziła się raptem przez miesiąc – gratulujemy i życzymy powodzenia z tak zaawansowaną technologią. „Ekstremalne podziemne powodzie”?? Cóż to za wysublimowane i fachowe słownictwo… Dla KRJ Partner klimat umiarkowany, czyli padający jesienią deszcz, a zimą śnieg – jest zjawiskiem ekstremalnym. W takim układzie proponujemy budowanie domów i mieszkań w klimacie, gdzie te ekstremalne zjawiska nie występują. „Bezpośrednio po zgłoszeniu problemu przez mieszkańców obniżyliśmy lokalnie poziom wód gruntowych poprzez zastosowanie igłofiltrów, odpompowaliśmy wodę i przystąpiliśmy do osuszania obiektu i usuwania szkód”. Kłamstwo! W dniu 29.09.2010r. poziom wody w garażach i pom. piwnicznych wyniósł ponad 3 cm. Dopiero po kilku dniach - po samoczynnym opadnięciu wody zostały wstawione osuszacze. Jak się później okazało, ich skuteczność nie była wystarczająca, gdyż nie były one w stanie wyciągnąć wody spod posadzki. Igłofiltry zostały zamontowane dopiero w dniu 29.11.2010r., po kolejnym, całkowitym zalaniu garaży i pom. piwnicznych. Czas bezpośredniej reakcji KRJ – 2 miesiące!!! Refleks godny szachisty. A tak wyglądają nasze garaże i pom. piwniczne: 49775468.th.jpg 51175750.th.jpg 52790654.th.jpg 50847482.th.jpg 53061850.th.jpg 16574672.th.jpg 22160630.th.jpg 46853995.th.jpg 70633662.th.jpg 29620350.th.jpg 58708491.th.jpg 20723601.th.jpg 60808450.th.jpg 75925967.th.jpg 94211505.th.jpg 42068077.th.jpg Wszędzie unosi się okropny zapach stęchlizny i gnijącego tynku. Na ścianach pojawiły się dziwne twory i wykwity. Wiele rzeczy prywatnych (m.in. meble, półki i regały piwniczne) w wyniku wszechobecnej wilgoci nadaje się tylko i wyłącznie do wyrzucenia. Ponadto od momentu pierwszego zalania do dnia 23.12.2010r. kiedy to zostały usunięte igłofiltry, korzystanie z garaży było praktycznie niemożliwe. aaazy.th.jpg 90015049.th.jpg „Wszystko, co mogliśmy zrobić, by zasadniczo poprawić komfort termiczny tych mieszkań, wykonaliśmy na przełomie 2009 i 2010 roku. Usunęliśmy drobne usterki i zastosowaliśmy dodatkowe, zdecydowanie wykraczające poza standard ocieplenie”. Drobne, wykraczające poza standard usterki? Podczas prac dociepleniowych, zapewniano nas, że ilość wełny mineralnej – zastosowanej do izolacji termicznej poddasza jest wystarczająca. Byłem osobiście podczas poprawkowych prac odkrywkowych zabudowy poddasza. Okazało się, że w wielu miejscach gdzie rzekomo powinno być „wykraczające poza standard ocieplenie”, były tylko śladowe ilości wełny mineralnej. Mina i komentarz pracownika KRJ Partner – bezcennne! Cytuję: „Ja byłem wtedy na zwolnieniu”. Do dnia dzisiejszego problem z dociepleniem i uszczelnieniem poddasza nie został rozwiązany. A tak wg KRJ Partner wyglądają „drobne” poprawki izolacji poddasza: 85057763.th.jpg 74089981.th.jpg 47808546.th.jpg 37809710.th.jpg 12897777.th.jpg „Bardzo przepraszamy tych klientów, którzy poczuli się urażeni brakiem odpowiedzi pisemnych. Wychodzimy z założenia, że bezpośredni kontakt z klientem i reakcja na zgłoszenie są dużo ważniejsze od wymieniania się pismami, od którego przecież żaden problem się nie rozwiąże”. Założenie jak najbardziej błędne. Każde pismo – posiadające odpowiednią formę, z datą i własnoręcznym podpisem nadawcy oraz pokwitowaniem odbioru adresata, ma określoną moc prawną. Doświadczenie z firmą KRJ Partner pokazało, że tylko taka forma komunikacji, może skutkować zainteresowaniem i ewentualną reakcją firmy. Na koniec, tak prezentowało się nasze osiedle na wizualizacjach: 15040257.th.jpg Prawie wszystko się zgadza, oprócz "małego" szczegółu, jakim są skrzynki gazu oraz poprowadzone od nich rury biegnące wzdłuż zjazdu do garaży. 70932843.th.jpg 1aan.th.jpg Wjeżdżając lub wyjeżdżając z garaży należy bardzo uważać, gdyż mały błąd może skutkować uszkodzeniem rury lub skrzynki gazowej i spowodować wyciek gazu. Dotyczy to w szczególności pory zimowej. Oczywiście, według KRJ Partner takie rozwiązanie jest jak najbardziej poprawne. Rewelacja...

KOSZMAR!!!! ciągnie się za nami praktycznie po samym odbiorze mieszkania!!! a wszyscy kumple, znajomi, koleżanki itd niech zamilkną albo przyjdą i kupią to mieszkanie za grosze bo tylko tyle jest warte!!! CAŁY DACH DO WYMIANY - chyba że ktoś lubi mieszkać w przeciągach...ee brak słów.Życzliwie radzę nie kupować od tego dewelopera, niestety zamiast radości z mieszkania, powinniśmy zatrudnić kogoś do pisania pism i wykonywania telefonów reklamacyjnych:(

Zastanawiam się właśnie nad kupieniem mieszkania na osiedlu Centrum Rumia http://krjpartner.pl/osiedle.php?id=6&eid=1 . Muszę przyznać, że trochę dziwie się tym opiniom, bo mam znajomych, którzy mieszkają już na Osiedlu Cztery Kąty na Matarni, ten sam deweloper i wykonanie solidne.

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0