Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
krysp

galeria Garbarnia ;)

115 postów w tym temacie

Szanowni Państwo Admin postara sie poprawic, wina podobno nie po mojej stronie.przepraszam za nieobecnosc na forum do czasu poprawy. E,R-K

Szanowni Państwo Jescze raz przepraszam za szyfrowanie, ale jednak to była wina mojego komputera a nie Admina i już podobno będzie OK. Zaspakajając ciekawość Mieszkańca 730, to w pracy mam stacjonarny komp z 2002 r, a prywatnego laptopa, który dostałam od męża w prezencie nie używam w wannie, więc wypadek mu nie grozi. E.R-K

ER-K: ale proszę śmiało używać laptopa w wannie, można-wzorem władz w 100lycy-deptać (oczywiście przypadkowo) i zrzucać (z wysokości oczywiście). Zawsze władza daje narodowi przykład. Pozdrawiam TBB PS Czy i ile jest laptopów na wyposażeniu UM Rumia? Proponuje obowiążkowy backup dla włascicieli laptopów codziennie przed końcem pracy.

Szanowny Panie TBB Ze swoim prywatnym laptopem będę robiła co będę chciała i nic Panu do tego. W Urzędzie są dwa laptopy w rękach odpowiedzialnych osób, do których mam zaufanie. E.R-K

W pełni się z Panią zgadzam, może sobie Pani robić ze swoim laptopem co Pani chce. Ba nawet Panią zachęcam do robienia ze swoim laptopem co Pani chce (szczególnie pod prysznicem) a co do Urzędu to troche jestem zdziwiony, że "na stanie" są tylko 2 laptopy (z tego co pamietam 1 szt miał wiceburmistrz. czyli na ok 100 osób pracujących w UM są tylko 2 laptopy. TBB

E.Rogala-Kończak Napisał(a): ------------------------------------------------------- > Szanowny Panie TBB > Pan wiceburmistrz nie dostał laptopa, bo koalicja > POPiS cofnęła mu rekomendację i został odwołany. > E.R-K Laptop czy wiceburmistrz? :D (to tak apropo schodzenia z tematu :P)

Szanowny Panie Laptopa nie kupiliśmy, więc nie mogliśmy go odwołać, a ztego wprost wynika, że odwołany został wiceburmistrz. E.R-K

E.Rogala-Kończak Napisał(a): ------------------------------------------------------- > Szanowny Panie > Laptopa nie kupiliśmy, więc nie mogliśmy go > odwołać, a ztego wprost wynika, że odwołany został > wiceburmistrz. > E.R-K nie rozumiem ????

"Szanowny Panie Laptopa nie kupiliśmy" Hm, to ciekawe. Darowizna? A podatek uiszczony? Od lapotopa (nie burmistrza)

Prace przy budowie galerii zostaly wstrzymane. Podczas prac ziemnych znaleziono "zab iguany". Ta nazwa okresla sie dinozaura iguanodonta, ktory ponad 10 milonow lat temu zamieszkiwal takze Europe. Jak do tej pory dokopano sie osmiu szkieletow co potwierdza przekonanie o tym, ze ten gatunek dinozaurow poruszal sie stadami. Teraz Rumia znalazla sie obok belgijskiego miasteczka Bernissart wsrod miejsc, gdzie odkryto szkielety w wiekszej ilosci. Z oczywistych wzgledow budowa sie opozni, ale jest to malo istotne w swietle tak wielkiego odkrycia.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0