Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
czasia

polećcie proszę sprawdzonego stolarza...

33 postów w tym temacie

... z Rumi albo okolic. Chodzi o zabudowę kuchni. Z nowoczesnym zmysłem, niezbyt drogiego oczywiście:))

polecę. Zakład pana Czerwionki w Rumi na Piaskowej. Robił mi zabudowę kuchenną pod koniec zeszłego roku; dokładnie, ładnie, tanio. Kuchnia jest zrobiona super, nic się nie rozchodzi, całość wykonana z bardzo dobrych materiałów. Poza tym człowiek sympatyczny i słowny, potrafi doradzić.

Zakład stolarski naprzeciw kościoła NMPWW. Może nie jest tanio i właściciel bywa czasem nerwowy (szczególnie gdy ma się jakieś zastrzerzenia), ale w porównaniu do do innych wykonanie jest dość dokładne (wiem ponieważ korzystałem również z usług innego stolarza). Polecam przede wszystkim za sprawną obsługę posprzedażną, a mianowicie: w mojej zabudowie kuchennej wystąpił mały problem z kilkoma frontami (po ponad roku użytkowania) - bez problemu wszystkie fronty zostały wymienione w ramach gwarancji na nowe, właściciel nie unikał odpowiedzialności, nie zwodził zwyczajnie sprawnie i skutecznie rozwiązał problem (a z nowymi nie było już kłopotów).

Jasta meble w Kosakowie Ale długie terminy oczekiwania Lub stolarnia TRIO w Mostach mnie np pan Czerwionka zawiódł umawiał się 2 razy na pomiar kuchni i wogóle ani nie zadzwonił ani nie przyjechał

Ja niedawno zamawiałem kuchnię. Ale facet na przeciwko kościoła nie chciał zarobić, po 10 minutach machnął ręką i powiedział, że nie chce sobie zawracać głowy. Kuchnię zamawialiśmy w studio mebli kuchennych Antaris w Sopocie www.antaris.pl .

Kurczę, dzieki. A czy Jasta meble, TRIO w MOstach i pan Czerwionka robią też inne meble?

Jadą ulicą Sobieskiego w Rumi skręć w ulicę do cmentarza komunalnego. Pierwsza uliczka w lewo. Na rogu znajduje się bardzo dobry stolarz (zapomniałem nazwiska). Dwa lata temu zrobił mi meble na wymiar. Jestem bardzo zadowolony.

To chyba pan Mosa. Byłam wczoraj u niego, czekam na wycenę. Ciekawe co powie:) Dzięki za adres.

Tak dokładnie - Pan Mosa. Ale robi bardzo dobrze i porównując do cen stolarza z okolic "OKRĄGLAKA" jest tańszy.

i jest Mosa od polityki: http://rumia.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=16&Itemid=36 mosa_82386.png Mosa Florian - wiek 56 lat - wykształcenie - wyższe - zawód ; inżynier budownictwa, projektant - okręg wyborczy; 4 - druga kadencja - klub radnych ; Prawo i Sprawiedliwość - przewodniczący Komisji Polityki Gospodarczej i Rozwoju Przestrzennego, członek Komisji Finansowo-Budżetowej oraz Rewizyjnej

Stolarnia Trio w Mostach ma kosmiczne ceny- 2razy tyle co stolarze z Rumi, a ja chyba mogę polecić pana Neubauera z Rumi ma swój sklep z meblami na Piłsudskiego w pobliżu Kościoła Okrąglaka więc można podejść i zobaczyć. Za kilka dni będzie montował u mnie w domu meble kuchenne więc dam znać jak wykonanie... Ale ceny są bardzo przystępne :)

Kurcze, naprawdę TRIO z Mostów jest taki drogi? Bylismy u nich w sobotę i zrobili megadobre wrażenie, ale co do cen to jeszcze nie wiemy. CZy ktoś jeszcze może potwierdzić tę opinię, że TRIo są drodzy?

Przeprowadziłam się, fakt... Ale o tym żebyśmy byli sąsiadami to nic nie wiem:)) Do Mieszkanki: czy ten pan Neubauer to jest vis a vis okrąglaka? Bo to jest Dąbrowskiego a nie Piłsudskiego.

Nie ten pan Neubauer nie jest vis a vis Okrąglaka, to jest ul. Piłsudskiego trzeba kawałek podejść tuż za sklepem rowerowym... Jeśli jesteś zainteresowana mogę podać jakieś namiary na niego. A Trio może i robi dobre wrażenie aby zachęcić klientów ale później przestają być mili jak się z nich rezygnuje bo cena jest zbyt wysoka. A konkretniej za taki sam układ mebli i materiał biora prawie 2 razy tyle.

Mieszkanka: to rozumiem że są mili do momentu wyceny, a potem jak zrezygnujesz to przyjadą i co...nastukają czy co?

Bartek: eee,chyba nie chcę się afiszować, gdzie mieszkam, bo to krótka ulica. Wyślę Ci na priva:)

Bardzo dziękuję za info o TRIO. Szkoda, bo bardzo mi się spodobali. Ale dzięki internetowi i uprzejmości internautów zaoszczędzę!! Znajdę p. Neubauera, już wiem gdzie to, jeszcze raz dzięki.

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0