Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
PIIT

Wyjazd z LIDLA

169 postów w tym temacie

Ten wyjazd jest jak każdy inny tylko trzeba ustawić auto tak aby widzieć w lusterkach krajową 6. Większy problem mają ciężarowe. Znak stopu jest zbędny.

A mi chodzi o to, że bezpieczniej było mi sie włączyć do ruchu mając prędkość, niż starać się włączyć do ruchu bez prędkości po zatrzymaniu. Jadąc równolegle lepiej widać krajową 6ke. Wystarczylo by zrobic rozbieg i po klopocie.

Najlepsi są kierowcy, którzy nie wiedzą który kierunkowskaz trzeba włączyć. Widziałem sytuacje jak stało w kolejce do wjechania na Grunwaldzką kilka smochodów z właczonymi kierunkami na zmiane prawo lewo.

wystarczy rozliczyć tego gamonia , który zatwierdził problematyczny wyjazd , z jego kieszeni wyciagnąć kasę na poprawkę - zwyczajna konsekwencja błędnej decyzji i ta cała batalia byłaby niepotrzeban - ale w Rumi poprawki to sprawa normalnai nikogo z władz to nie rusza , poziom umiejetnosci u osób odpowiedzialnych ogranicza sie do stworzenia podpisu na papierku- dlaczego złe jest dopuszczone? odpowiedzcie sobie sami . gdzie jest lewoskręt na ceynowy w kierunku gdyni ? nie ma ale wysepka z trawniczkiem jest - to następny bubel nowej inwestycji , który wk... od swych narodzin. taniocha wykonania albo raczej nieczyste układy .

Macunaima Napisał(a): ------------------------------------------------------- > Najlepsi są kierowcy, którzy nie wiedzą który > kierunkowskaz trzeba włączyć. Widziałem > sytuacje jak stało w kolejce do wjechania na > Grunwaldzką kilka smochodów z właczonymi > kierunkami na zmiane prawo lewo. Podobna historia dzieje sie na rondach. Wjezdzajacy na rondo sygnalizuje to lewym kierunkowskazem, a przeciez nawet w Anglii nie trzeba uruchamiac kierunkowskazu przy wjezdzie. :)

a co to Anglia to jakas wyrocznia ? byłem i widziałem - paranoja , nawet przed wjazdem na rondo sa światła a i autostrady łączą się nie ślimakami ale rondem - to jest takie normalne ?

Macunaima Napisał(a): ------------------------------------------------------- > Najlepsi są kierowcy, którzy nie wiedzą który > kierunkowskaz trzeba włączyć. Widziałem > sytuacje jak stało w kolejce do wjechania na > Grunwaldzką kilka smochodów z właczonymi > kierunkami na zmiane prawo lewo. A o ile pamiętam, to jest tam znak "nakaz jazdy prosto"

co zależy od popisu ? prawidłowy i bezpieczny wyjazd z drogi , która juz parę lat temu za Pani władań była oddana i zatwierdzona przez podległego urzędnika????????????????? znowu zwalanko na kogoś?

Szanowny Panie Limo Wyjazd z Lidla na krajówkę powstał wtedy gdy budowano MC Donalda i Stację benzynową i był zatwierdzany przez GDDiA w Gdańsku i nie ja byłam wtedy burmistrzem. ERK

Widac Limo obral za cel za wszelka cene wykazac, ze ERK to samo zlo... czytajac posty pisane przez niego naprawde zaczyna to byc nudne i nieprawdziwe

ela.konczak Napisał(a): ------------------------------------------------------- > Szanowny Panie Limo > Wyjazd z Lidla na krajówkę powstał wtedy gdy > budowano MC Donalda i Stację benzynową i był > zatwierdzany przez GDDiA w Gdańsku i nie ja > byłam wtedy burmistrzem. > ERK ale z tego co wiem to stacja cpn (dzisiaj orlen) istniala juz wczesniej no chyba ze ma Pani na mysli BP. Po przesunięciu cpn w inne miejsce trwała przebudowa całego skrzyżowania a wtedy już Pani była burmistrzem i można było zawalczyć o wyjazd z Lidla...

ale lewoskręt do Gdyni od orlenu to juz za Pani kadencji został pominiety w rozważaniach nad prawidłowoscia inwestycji , natomiast wyjazd z lidla mozna było juz poprawić parę lat temu gdy Pani nastała na tronie ale jednak nic się z tym nie robi , dlaczego ? Wielką częścia korzystających z feralnego wyjazdu są mieszkańcy Rumi a Pani jest podobno dla nas a nie odwrotnie ? czy cos się zmieniło ? jaka karę poniósł SM za przekroczenie prędkości na Gdańskiej ? ERK to nie samo zło jednak trudne odpowiedzi są jej słaba stroną , o której nic nie było na plakatach i ulotkach przedwyborczych... czy to było swiadome oszukiwanie ludzi ?

Szanowny Panie HGT Chodzi oczywiście o stację BP. Natomiast gdy przenoszono Orlen usiłowałam namówić właścicieli działek leżących wzdłóż serwisowej aby razem z Orlenem wybudować brakujący odcinek drogi. Niestety jeden z właścicieli nie wyraził zgody, nie chciał nawet przeprowadzić postępowania spadkowego aby uregulować stan prawny drogi. Dopiro wejście w życie specustawy pozwoliło bez zgody właścicieli zając działkę pod drogę oczywiście za odszkodowaniem. Natomiast jeśli chodzi o dodatkowy lewoskręt z Ceynowy, to Generalna dyrekcja nie chciała się zgodzić na dodatkowy lewoskręt, aby nie blokować krajówki. ERK

Moim zdaniem prawoskręt byłby bardziej pożyteczny a przynajmniej warunkowa zielona strzałka, która zapalała by się szybciej. Często nic nie jedzie od dworca, ale trzeba czekać

i znowu ktos inny jest winny ............. czy to kogos zdziwiło ? Szanowna Pani pomineła parę pytań ale jak sądzę tak było wygodniej a w zyciu nie o to chodzi by się za bardzo wysilać. Mam do Pani ERK jedno pytanie . Czy jest jakas sprawa jaką do tej pory przez dwie kadencje Pani zawaliła ? pozdrawiam

Szanowny Panie Morris85 Ja uważam podobnie jak Pan, ale wg.GDDIA, ponieważ trzeba jeszcze przepuścić pojazdy wyjeżdżające z ul. Zbychowskiej, wydłużyłoby to czas czerwonego światła na krajówce, a priorytetem jest przepustowość krajówki. ERK

[...] Treść usunięta z uwagi na nieprzestrzeganie podstawowych zasad współżycia forumowego.

Limo Ty w kazdym temacie zadajesz to samo pytanie. Udaj sie do UM to sie dowiesz, a tak to zaczynam Cie postrzegac jako Trolla.

A czy chociaż kwestia szybciej zapalającej się warunkowej zielonej strzałki do skrętu w lewo jest możliiwa ?

....marzec...../2009 !!::o / Zbliza sie najpiekniejsza pora roku, jak twierdzi wiekszosc z nas. Przyroda budzi sie do zycia...ok, zboczylem z tematu, ale nie tak znow daleko . Czy nasz PoPis /w rozsypce/ w sprawie wjazdu na 6tke z Lidla popchnal sprawe do przodu, czyli czy budzet to ogarnia czy nie ? Temat ma juz prawie 2 lata, a ja co kwartal go wznawiam . Mam nadzieje, ze kiedys nastapi ten szczesliwy final.

Pani Burmistrz w takim razie co jest w budzecie na ten rok. Nie ma na remonty drog, nie ma na budowe dalszych odcinkow drog, to na co sa fundusze. Na pensje dla UM i Radnych to wiem, ze starczy, ale co poza tym w tym roku zmieni sie na plus w miescie? bo zaczynamy sie cofac.

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0