Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
PIIT

Wyjazd z LIDLA

169 postów w tym temacie

------------------------------------------------------- M730 byłeś w UM Rumia w środę 18-04-2007 i wychodziłeś ok 17.10. Kłaniałem Ci się na schodach UM ale...nie raczyłeś odpowiedzieć :( -------------------------------------------------------

Owszem bylem wtedy w UM, ale nie przypominam sobie, aby ktos mi sie klanial na schodach. Jezeli rzeczywiscie tak bylo to przepraszam. P.S. A jaki to ma zwiazek z wyjazdem z Lidla?;)

Związku nie ma żadnego z Lidlem, ale gdzieś Cię musiałem zaczepić i upewnić się PS A, tym razem byłem przebrany za starszą babcię,taki mam zawód :) :) :) Obserwuj dobrze otoczenie...

Wyjazdu jak nie było tak nie ma i pewnie długo jeszcze nie bedzie. Tymczasem tzw. prowizoryczny łącznik ze stacją Orlenu raczej chluby miastu nie przynosi.

o jaki prowizoryczny lacznik chodzi??? droge z lidla do orlenu wzdluz grunwaldzkiej??? jezeli tak to byla kiedys wypowiedz na forum na ten temat i czemu nie ma tam normalnej drogi.

No przecież wiem, ze była. Tylko czy tak ma byc do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej ?

Podobno miasto nie może dogadać sie z właścicielem tego kawałka ziemi Tłumacze: za mało chcą dać, w związku z czym jeździmy po byle czym Dzisiaj jechałem słynną już Cegielnianą (ulica pod wezwaniem Destruktu-Wiśniewskiego), mój Boże tam nawet 20 km/h nie idzie jechać! Tak zaje*stych dziur(z 20-30 cm) w tym destrukcie to nie ma nigdzie w Rumi Ciekawe ile miasto rumia będzie wypłacać odszkodowań za zaiweszenia i uszkodzone koła kierowcom? Szkoda że nie miałem aparatu bo fotkę bym zrobił.

TBB wspomniał o ulicy Cegielnianej. Czy już coś wiadomo jak będzie wyglądał przejazd na ową ulicę z Sobieskiego??? Jadąc w Redzie na wysokości skrzyżowania z ul.Obwodową widać, że coś przypominającego zjazd powstało. Na tunel to trochę za wysokie...może kładka z rogatkami???

To "coś" na skrzyżowaniu z Obwodową to tzw. "trąba słonia" (podobna do tej w Janowie przy Zochlinie) mająca służyć do bezkolizyjnego zawracania i wjazdu na obwodową.

sZANOWNI PAŃSTWO uLICA cEGIELNIANA NIE BĘDZIE MIAŁA POŁĄCZENIA Z gRUNWALDZKĄ( OPRÓCZ ISTNIEJĄCEGO PRZEJAZDU NA zBYCHOWSKIJ). nA DROGĘ KRAJOWĄ BĘDZIE MOŻLIWY ZJAZD DOPIERO W rEDZIE NA PRZEJEŻDZIE KOLEJOWYM, A DALEJ ZA WIADUKTEM W STRONĘ wEJHEROWA. e.r-k

Ale czy w Redzie będzie wybudowany przejazd nad/pod torami? Czy nadal trzeba będzie czekać "aż się rogatki podniosą"?

Myślę że tak szybko wiaduktu lub tunelu tam nie wybudują ale istotne jest aby Cegelnianą i Leśną zrobiono na tyle żeby można było normalnie jechać,będzie to zawsze jakaś alternatywa w razie letnich korków na Grunwaldzkiej i innych robót.

Szanowni Państwo W pierwszym etapie ma być zrobiony dojazd do drogi krajowej za Redą, dopiero w drugim etapie, ale tego nie przewiduje nasz projekt bo byłby za drogi, Reda musi rozwiązać problem przejazdu kolejowego. E.R-K

Tommy: Ile ja już się nasłuchałem opowieści dziwnej treści od władz miasta (w tym poprzednich) obiecanki, cacanki (przed wyborami szczególnie) a potem...jest tak: My byśmy zrobili, ale skąd wziąć pieniądze? Poczym budują 1,1 km Dąbrowskiego za 14 mln (razem z pomnikiem wdzięczności UE, dofinansowaniem i kilkoma tablicami odstraszającymi[Rumia miasto monitorowane] tylko kogo?) Prędzej do pracy będę dojeżdżał Pierwszą Antygrawitacyjną Podziemną Koleją Magnetyczną niż to wybudują..

nie mowiąc ze fuszerka jakich mało z kanalizacja w okolicach od ronda do wiaduktu co widac w tak deszczowej pogodzie, zreszta były zdjecia, jeździcie fakty znacie

W zasadzie to nie jest wyjazd a Lidla, ale odnosząc sie do powyższej wypowiedzi to po raz nie wiem juz ktorys zwracamy uwagę na bajoro pod wiaduktem po kazdym deszczu. Wiemy, ze Rumia monitowała w tej sprawie do władz Gdyni, ale może ponowić monit pani burmistrz ? Kto nie puka tam mu drzwi nie otwieraja. Trzeba sie upominac. A Gdynia niech kręci dalej sprawą, tylko pukać, dzwonić czy co tam jeszcze...

I dzisiaj (dziwnym trafem) napisali w Podogońcu Rumskim o tej kałuży... I co? I wynika z tego artykułu, że władze miasta Rumi wiedzą o problemie (już go dostrzegły!) i zrobiły wszystko co możliwe, czyli wysłali ze 2 pisma i wykonali ze 2 telefony do kogoś tam... A jezioro jak było tak jest... Proponuje po deszczu przywiązać tam naczelnika Grychtoła aby każde przejeżdżające auto-ochlapując go-przypominało mu o problemie...

Szanowny Panie TBB Z manipulacji-6. Ani cena, ani długość inwestycji na Dąbrowskiego nie sa prawdziwe, ale to Pana specjalność- stale powtarzać kłamstwa.A w sprawie kałuży wspólnie z Gdynią próbujemy walczyć z PKP, ale sami Państwo wiedzą, że to państwo w państwie. E.R-K

Do ER-K: Chyba Pani rozumie, że nie posiadam dostępu do map powykonawczych tej inwestycji, więc nie podałem dokładnej długości tej inwestycji. Co do jej wysokości, to wszyscy wiedzą o co chodzi tylko nie Pani? Ale nie odniosła się Pani do mojego pomysłu z Panem Grychtołem! Rozumiem, że ponieważ trwa tam z tym mostem przepychanka to proponuje zmienić miejsce akcji na chodnik przy ulicy Sabata obok szkoły (niedaleko Kościoła). Oczywiście zapraszam po każdym deszczu...i przypominam wypowiedź Pana Grychtoła ze spotkania z mieszkańcami z 2005 roku "problem trzeba rozwiązać kompleksowo" Cokolwiek by to nie oznaczało do dzisiaj kałuża jak była tak jest nadal... Mieszkańcy (i uczniowie tej szkoły) czekają nadal na usunięcie tej kałuży...

E.Rogala-Kończak Napisał(a): ------------------------------------------------------- > A w sprawie > kałuży wspólnie z Gdynią próbujemy walczyć z PKP, > ale sami Państwo wiedzą, że to państwo w > państwie. > E.R-K Teraz to juz się zupełnie pogubiłem. Czy ten medal ma trzy strony? Czyli inaczej mówiąc kałuża nalezy do PKP ? Eee, co ja gadam, strony sa cztery - Świata. A moze i tu tez. Dochodzi jeszcze zarzadca drogi. Proponuję zwołać okrągły stół !

to tak wygląda jakby kałuża na "prostej" drodze należała do PKP które jeździ jakieś 4 metry nad jezdnią... No paranoja . Znowu zwalanie winy na kogoś lub coś tylko jak najdalej od siebie i zrobienia czegoś dla miasta , które byle jak ale wybrało Panią ERK na stołek . Może teraz za to byle jak , z przypadku i lenistwa wyborców ERK się odgrywa ??? tak tez może być. No wie Pani ? To kolejny temat w festiwalu bezradności władzy w RUMI !!! Olać problem bo tam zaszczytami w ewentualnej wygranej trzeba bedzie sie dzielic z innymi . Tu Granica Gdyni i Rumi z kapeluszem PKP , tam brak lewoskrętu ale na granicy wiejskiej z krajową . No co za brak profesjonalizmu i jawne lekceważenie mieszkanców .

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0