Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
mockba

INTERKAR... co sadzicie , opinie .....

16 postów w tym temacie

Trzymać się z DALEKA!!! Ja miałem przez ponad rok, bez przerwy się coś waliło. Teraz od ponad 2 lat mam Netię i ZERO problemów, a przy komputerze jestem od 7-8 do 22-23, więc moja opinia nie jest przypadkowa. Kiedyś właściciel tej firmy mi powiedział, że do niego "bez przerwy dzwonię", a ja odpowiedziałem ,ze dzwonię tylko wtedy, gdy coś się sypie i net nie działa, tym samym pan z Interkar potwierdził, że oferuje usługi słabej jakości.

Nie zgodzę sie z wypowiedzią BONUSA ja mam w Redzie od roku net od nich i naprawdę nie mogę narzekać przez ten okres miałem dwa razy problem z czego pierwszy wynikał z mojej nie wiedzy a drugi spowodowany był silnym wiatrem,więc mysle ze nie można narzekać a komputer chodzi tam prawie cały dzień,jest to radiówka która z pewnością nie jest stabilnym sygnałem tak jak kabel,ale po opiniach znajomych to firma z Rumi ta na "R"co mieści sie na Dąbrowskiego(myślę że każdy wie o jakiej firmie mowa) ma dużo gorszy poziom usług.

z firmy "r" monter przychodzil do mnie przez dwa miesiące w celu sprawdzenia czy mogę mieć radiówkę i nie doszedł!!! MIESZKAM W JANOWIE WIĘC DALEKO NIE MIELI. Oceniam to jako olewactwo i brak poszanowania dla klienta, nie polecam!!!

Generalnie siec radiowa na dobrym sprzecie jest przyzwoitym rozwiazaniem i wygodnym, jednak fakt jest taki, ze z moich obserwacji ten smieszny maszcik przy chrobrego z parabolka i antena sektorowa na wysokosci dachow to chyba zart. Raczej nie jest to wydajne rozwiazanie, radze poszukac czegos innego.

Co sadzicie o firmie interkar, jak dziala ich net ? jakie macie zastrzezenia ....

Myślą tylko, żeby zdobyć klienta ---- a potem maja cię w dupie. Fatalna obsługa klienta - dodzwonienie się niemożliwe. Obsługa klienta - iluzja. Niepoważna firma.

Korzystam z ich usług od 2005r czyli już długo (może za długo) i widzę wielką różnicę począwszy od obsługi klienta a kończywszy na jakości usługi.Kiedyś trzeba było wydzwaniać a najlepiej osobiście jechać do ich "kurnika"aby doprosić się usunięcia usterki teraz jeden telefon a nawet info na ich GG i serwisant jest w domu,sprawdzą historię twojego łacza i widzą czy faktycznie coś się dzieje nie tak czy tylko ktoś ściemnia.Owszem są dni kiedy net szwankuje i nie wiem czy jest to wina przesilenia nadajnika czy spowodowane jest to tym że przechodzą w dużej skali modernizację. Miałem zamiar zrezygnować ale nie zabardzo wiem kogo wybrać ? Chopin-porażka,TPSA-musiałbym na nowo zakładać linię,LTE plusa czy polsatu-ograniczenia limitowe,Complast-nie słyszałem za dużo opini o nich a te co słyszałem nie robią szału na mnie,Virtual-dopiero raczkuje w porównaniu i Interkarem więc może lepiej pozostać przy sprawdzonej firmie a to że czasami coś jest nie dokońca cudownie-no cóż złośliwość przedmiotów martwych,ale wiem że jak zadzwonię to mnie nie oleją ,poinformują co jest przyczyną (jeśli przyczyna awari leży po ich stronie) a jeśli jest coś nie tak to podjadą i usuną usterkę za darmo.

plastcom reda i tygrys rumia - najlepsze pod każdym względem wiem bo korzystałem w redzie ze wszystkich możliwych przez ostatnie 6 lat zamieszkiwania skończyłem na plastcom w momencie gdy przeprowadzałem się do rumii to strasznie smutno mi było że nie będę mógł mieć ich netu ale gośc powiedział żebym się nie martwił bo w rumii jest podobny tygrys i faktycznie nikt się nie zawiedzie pod żadnym względem

plastcom reda i tygrys rumia - najlepsze pod każdym względem wiem bo korzystałem w redzie ze wszystkich możliwych przez ostatnie 6 lat zamieszkiwania skończyłem na plastcom w momencie gdy przeprowadzałem się do rumii to strasznie smutno mi było że nie będę mógł mieć ich netu ale gośc powiedział żebym się nie martwił bo w rumii jest podobny tygrys i faktycznie nikt się nie zawiedzie pod żadnym względem

ja tygrysa mialem i nie polecam, IP za NATem z ewentualnym przekierowaniem z publicznego na prywatny. na kablu transfery w godzinach szczytu bardzo dalekie od tego co na papierze sprzedaje firma. kolega mial wifi i mowi ze jeszcze wieksza padaczka.

teraz mam chello 80/8 i zanosi sie na to zebym zmienil na cos innego. chyba ze TPSA uruchomi u nas VDSL2.

ja tygrysa mialem i nie polecam, IP za NATem z ewentualnym przekierowaniem z publicznego na prywatny. na kablu transfery w godzinach szczytu bardzo dalekie od tego co na papierze sprzedaje firma. kolega mial wifi i mowi ze jeszcze wieksza padaczka.

teraz mam chello 80/8 i zanosi sie na to zebym zmienil na cos innego. chyba ze TPSA uruchomi u nas VDSL2.

dodam jeszcze ze robia jakies kombinacje na poziomie gimnazjum z obnizaniem TTLa.

Polecam PLASTCOM. jestem na światłowodach i śmiga jak szalone zero przerw

Ja polecam z czystym sumieniem Interkar. Od jakiegoś czasu rozbudowują swoją sieć w technologii światłowodowej. Kumpel w Wejherowie ma od nich 100/100 i śmiga aż miło. Ponoć są już w blokach w Redzie (alternatywa dla Plastcomu). Mają świetną, konkurencyjną ofertę.

Zobaczcie sami:

http://www.speedtest.pl/test/77190822

Mieszkam w Redzie jakieś 300-400m od siedziby firmy, więc co mają powiedzieć klienci z oddalonych wsi tj Wierzchucino itd.

Wg umowy miało być 8Mbps - ale hola hola - według umowy 8Mbps to tylko w godzinach 00:00 - 12:00, czyli gdy mniej ludzi siedzi przy komputerach. W godzinach od południa do północy ma być 4Mbps. A to wszystko za 60zł/mc. Żenada.

Ten screen z speedtest to i tak dobry wyszedł tym razem - co z tego, jak internet co chwilę "wygasa". Upload wczoraj na FTP home.pl to 4-12 KB/s.

Nawet open.fm się zacina. Nie polecam Interkaru.

Trzymać się z daleka!!!

Codzienne braki sygnału, trwające od kilku minut, do kilku godzin.

Kompletne olewanie przez biuro obsługi (nie można się NIGDY dodzwonić).

Nie mogę się doczekać, kiedy skończy mi się umowa i sp...ć!

Kończyć umowę i nawiewać.

Gadam przez e-mail z jednym administratorem, że net muli i wysyłam mu screen ze speedtesta. Na to dostaje odp od drugiego, że podane na umowie wartości nie są gwarantowane. Tak jak kolega wyżej w nocy mam mieć 8, a w dzień 4 za 60zł. W dzień 4M a ja mam 1,2M downloadu i 0,26M uploadu i koleś się wcina w rozmowę i mi pisze, że mogą się zdarzać spadki. Ten cały internet to jeden wielki spadek. Na 10 pingów wysłanych na interkar.pl wraca 7. Jak zadzwonię, napiszę, że net zrywa i wysyłam im logi, to oni wysyłają do mnie technika, który ustala, że mi net zrywa na tym naprawa się kończy... Porażka

Uciekać i zakładać wszystko inne niż radiówkę w interkarze.

Witam z przepustowością jest u mnie akurat ok narazie ,ale obsługa i montaż fatalna umawiałem się z firmą Interkar kilka razy wkońcu przyjechali późnym wieczorem i z łaską zainstalowali mi internet bo monterowi spieszyło się do domu i do tego jeszcze mósiałem mu pomagać przy okazji uszkodził mi kabel antenowy kto w tej firmie ustala grafiki i rekrutuje ludzi żenada. Nie polecam 

Edytowano przez Bartollo

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0