Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
adam9011

Osiedla i budynki Orlex'u

58 postów w tym temacie

witam ja wlasnie mam ten sam problem mam rezerwacje na mieszkanie w bolszewie gdzie jeszcze niema go!kredyt zalatwilam prawie z tego co mi mowiono w banku kredyt bedzie wyplacony w jednej transzy.maja jakies swoje uklady .gdyz ja jak zalawialam sama dla siebie kredyt na budowe to dostalam w transzach a tu>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>.pozdrawiam czy ma ktos rezerwacje na mieszkanie w bolszewie??????????????????

Witaj Franek 911.Kupiłem mieszkanie na Fenikowskiego,parter 2 ogródki.Jestem bardzo zadowolony !Obawy były duże,tym bardziej że gdy kupowałem był kryzys i firmy deweloperskie troszkę spowolniły tempo prac.Wszystko poszło super,odbiór w czerwcu remoncik i od września mieszkam !Sąsiedzi super,z ogródkami nie ma problemu,nikt nie robi psikusów typu pety,papierki itp.POLECAM !!!

Witam mam pytanie do ludzi którzy kupili mieszkanie w orlexsie. Poniewasz interesuje mnie ta oferta wykupienie mieszkania na raty. Tylko jestem troche zaszokowana opiniami na temat tych mieszkan. Proszę o rade czy opłaca sie wykupic mieszkanie w tej firmie budowlanej. Prosze dobrych ludzi o szczerom opinie.

Ogólnie to jest tanio budowane i słychac każdego sasiada a nie daj boze jak trafisz na dzieci nad toba ktore beda biegac.Skazana jestes z góry na Telewizje kablową Chopin a telefon stacjonarny lub neostrada nie wchodzi w grę gdyż w akcie notarialnym jest zapisane że masz do wyboru Chopina albo nic.Budynki nie posiadają sieci mediów TP SA czy tez jakiejkolwiekj innej usługi a w akcie podpisujesz,że anteny satelitarnej nie mozesz tez załozyć. JEST TANIO ALE TANIO NIE ZNACZY NAJLEPIEJ BRAWO PANIE G. NIEZŁE UKŁADY ORLEXU Z CHOPINEM

A JESTES ZADOWOLONY Z TEGO ZE NIE MASZ GDZIE ZAPARKOWAC I ŻE WYKOPALI RÓW PRZED PIERWSZYSM PARKINGIEM A W CZASIE BUDOWY I SPRZEDAZY BYL? SUPER CO? NA SILE TERAZ CHCA ZMUSIC DO WYKUPIENIA GARAZY PIETROWYCH. ZAL MI TYCH CO SA ZMUSZENI TAM MIESZKAC

witam mam pytanie ?rok temu kupilam mieszkanie w orlex na osiedlu kasztanowym .kredyt dostalismy w grudniu 2009 zapewniano nas ze mieszkanie dostaniemy pazdziernik,listopad najpozniej grudzien ale ze to juz jest termin ostateczny.jednak okazalo sie ze bylo to nie mozliwe ,gdyz prace byly jeszcze bardzo daleko.bylismy na wizji mieszkania w listopadzie ,gdzie juz w tym terminie mielismy mieszkac.jak zobaczylismy to bylam w szoku gdyz bylo tam jeszcze bardzo duzo do zrobienia.powiedziano nam ze teraz na 100 procent w marcu.jednak po dzisiejszej rozmowie okazuje sie ze w kwietniu wejdzie dopiero nadzur budowlany? wybieram sie do orlex na na rozmowe ale nie z pracownikiem ale z kierownikiem .gdyz czuje sie oszukana .rate place juz ponad rok i nadal nie wiadomo czy i kiedy dokladnie dostane mieszkanie.za komorke zaplacilam gotowka wywiazalam sie ze swojej umowy a oni mnie zwodza.czy moze mi ktos poradzic co mowic ?moze wynegocjuje zwrot pieniedzy za komorke gdyz oni nie wywiazali sie z umowy .ja czuje sie oszukana a to by mnie zadowolilo i moglabym czekac nawet do kwietnia.wiem ze nie mam tego na pismie ze mieszkanie mizlam dostac w listopadzie ale takie informacje podal ich pracownik wiec powinni sie do tego odniesc poradzcie co?i z kim rozmawiac?chce byc troche przygotowana na rozmowe.oni beda sie tlumaczyc pogoda a ja co mam zrobic bank chce miec rate zaplacona ich nie interesuje pogoda

Kupilam 2miesiace temu mieszkanko w orlexie w orlu.fakt ze sąsiad jeden ale go nie slychac.lekkie pęknięcia ścian w rogach ale to normalne bo ściany schną. Grzyba sie nie spodziewam bo mój mądry mąż wiedzial ze trzeba kupić osuszacz powietrza-z castoramy za 500zl,ściąga on cala wilgosc ktora bądź co bądź jest w ścianach skoro budynek powstal w tak szybkim tempie.codziennie zbieram ok 5l. Wody. Obsluga Orlexu bez zarzutu,kompetentna i rzeczowa.przy odbiorze bylo kilka drobnych usterek,które zostaly naprawione wciągu tygodnia. Ludzie jak kupujecie mieszkania a nie macie pojęcia o budowlance weźcie ze sobą jakiegoś zaprzyjaźnionego fachowca który poślizg mądrą radą.nie miejcie pretenscji o grzyba skoro z oszczednosci nie wietrzycie mieszkań,a zapewne suszycie,wszystko sie kisi.grzyb jest w stanie wyjsc w bud. z1940roku po zamontowaniu plastikowych okien i nie wietrzeniu,ale suszymy w salonie haha.troche trzeba jednak myśleć.kazdy nowy budynek będzie pekal i osiadał.pozdrawiam oczywiscie nie wykluczam ze ktoś mial niemile doświadczenie z ową firmą,ale jak widać to nie regula.

MP Service świadczy usługi z zakresu obsługi osiedli i wspólnot mieszkaniowych. Prowadzimy prace konserwacyjne i remontowe uwalniając tym samym naszych partnerów od wszystkich ważnych problemów związanych z utrzymaniem budynku pod względem technicznym. Na zlecenie prowadzimy również wszelkiego rodzaju remonty oraz budowy. Branżą, na której znamy się dobrze jest również pielęgnacja zieleni oraz zakładanie ogrodów. Nasz profesjonalny serwis sprzątający zadba o utrzymanie czystości na Państwa osiedlu.  MP Service Sp. z o. o. jest firmą posiadającą bogate doświadczenie na rynku zarządców nieruchomości. Naszą domeną jest wykwalifikowana oraz sprawdzona kadra pracownicza pozwalająca na realizację skomplikowanych technicznie jak i logistycznie zadań.

Skontaktuj się z nami w celu umówienia bezpłatnej konsultacji!

MP SERVICE Sp. z o.o.

ul. Ks. Piotra Skargi 4, 84-200 Wejherowo

tel. 512 446 976, tel. 791 060 634
email: biuro@mp-service.eu

www.mp-service.eu

https://www.facebook.com/mpservicePL

Poniższa oferta to tylko proponowane przez nas zestawienie kompleksowych usług. Każdy element przygotowanej oferty może zostać na Państwa życzenie zmodyfikowany. Jesteśmy elastyczni co pozwala nam dopasować zakres obsługi do potrzeb i oczekiwań klienta.

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0