Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
adam9011

Osiedla i budynki Orlex'u

58 postów w tym temacie

Czy ktoś z Was będzie mieszkał na właśnie budowanym osiedlu Sikorski - Park w Wejherowie - Śmiechowie lub w innych budynkach Orlex'u?

Mam pytanie zwiazane z budownictwem orlex'u.Czy istnieje prócz oficjalnej strony tej firmy jeszcze jakas dodatkowa na której moznaby uzyskac wiecej informacji na temat jak złatwia sie kredyt przez orlex ,ile wynosi oplata wpisu do ksiegi wieczystej i pod wykup gruntu.Jezeli jest ktos kto moze mi pomoc zapraszam na Archgoat@tlen,pl

Witam!Jestem zainteresowana kupnem mieszkania z Orlex'u ale nasłuchałam się samych negatywnych opini na ten temat(a to grzyb,pękające i bardzo cienkie ściany-słychać sąsiadów).Opinie te słyszałam od osób ktore tam nie mieszkają ale wszystko wiedzą lepiej.Czy ktoś mogłby mi powiedzieć jak to jest naprawde ktoś kto mieszka w budynku wybudowanym przez tą firmę dlużej niż 2 lata?Ponoć budynek pęka w pierwszym roku w drugim jest już grzyb.Jak to sprawdzić nie znam nikogo kto tam mieszka-doradzcie prosze!

W takim budynku mieszka moja ciotka już około 5 lat i nic nie pęka ani nie ma grzyba. W jednym z mieszkań w Gdyni pęknął sufit, bo zawinił podwykonawca. A grzyb robi się wtedy, gdy mieszkanie nie jest wietrzone - gdy jhest wywietrzone, nic nie ma.

ja kupiłam mieszkanie na os. sikorskiego, mieszkam pół roku i to się potwierdza co większość ludzi mówiło, nie jestem zadowolona i zresztą nietylko ja, przyjedź na osiedle i zapyaj się obojetnie kogo, ściany cienke wszystko słychać co u sąsiada, obraz naszego osiedla nie potwierdza się z przedstawiona przy zakupie wizualizacją, wogóle pełno niedoróbek, ale uważaj jak będziesz wjeżdżać na nasze osiedle możesz urwać koło, a co najgorsze nie będzie bezpłatynych miejsc parkingowych chyba że za osiedlem, stawiają pachołki i chcą nas zmusić abyśmy je wykupli za koszmarne pieniądz, widząć teraz niekupiłabym tego mieszkanie, wolałabym dołożyć i kupić w Gdyni bez niespodzianek, i bez dojazdów.

No i w Pieknej Redzie tez ma sie orlex budowac.Tragedia.Mamy juz bardzo ladne i dobre Semeko.Pozostaje tylko nadzieja ze tego badziewia nie postawia.

można poogladać zdjęcia z budowy budynków. no niestety jak się buduje zimą gdy snieg leży, a mróz doskwiera to potem mogą wystepowac różnego rodzaju efekty na, które lokator nie ma wpływu. sama byłam zainteresowana kiedys, ale mój mąż stanowczo nie chciał kupować w orlexie, a było to osiedle w śmiechowie ciekawie się zapowiadające. pozdrawiam

ja osobiście odradzam kupować mieszkań w orlexie widziałem jak budują blok w Redzie... codziennie idąc do szkoły przyglądając się w jak szybkim tempie robią ten blok... zaczeli go jakoś w czerwcu, a teraz kończą... ja nie chciałbym mieszkać w bloku wybudowanym w 5 miesięcy, na podmokłych terenach...

właśnie przymierzam się do kupna mieszkania w Redzie. Do wyboru Orlex - budynek wybudowany, przesunięty termin odbioru (podobno problemy z odbiorem przyłączy), z jakiegoś powodu zwolniły się cztery mieszkania, oraz Semeko. czy ktoś ma więcej informacji na temat tej inwestycji Orlexu? skad rezygnacje? skąd przesunięcia odbioru? Może znacie innych "przyjaznych" dla klienta developerów budujących w Redzie / Rumi? pozdrawiam

Jesli moge cos zaproponowac to raczej nie radze pakowac sie w Orlex.jakos budynkow pozostawia wiele do zyczenia no i ostatnie problemy szefa tej firmy tez nie wroza dobrze.Jak juz to wybral bym Semeko.

Semeko tez nie jest takie cudowne jak wszyscy mowia - kradzieze na budowie przed oddaniem budynku, zmiany projektow bez uzgadniania z wlascicielami meiszkania, totalne olewactwo ze strony keirownictwa , architektow i calej reszty ... szkoda slow zarowno na jednych i drugich PZOdr

T80 Napisał(a): ------------------------------------------------------- > Jesli moge cos zaproponowac to raczej nie radze > pakowac sie w Orlex.jakos budynkow pozostawia > wiele do zyczenia no i ostatnie problemy szefa tej > firmy tez nie wroza dobrze.Jak juz to wybral bym > Semeko. TBO o jakich problemach szefa ORLEX,u???---mozesz cos wiecej na ten temat napisac? pozdrawiam Asia

A czy ktoś słyszał że Orlex kupił masę gruntu w Sopieszynie i powstanie tam osiedle na 5000 ludzi. w sumie fajna okoliza: lasy jeziora tylka infrastruktura kiepska. Ciekwae czy Gmina juz zabiera się za jej poprawę dla wszystkich nowych i obecnych mieszkańców ? Sopieszyno z małej podwejherowskiej wioski dołączyłby do największych - jak Bolszewo i Gościcino.

Ludzie nie kupujcie w orlexie. Kupiłem meszkanie na 10 lutego i wszystko się sypie. Mam już w teczce 10 zgłoszeń reklamacyjnych. Ekipę remintową goszcze częściej niż rodzinę . Zastanawia się czy nie zaprosić ich na swoje wesele (w końcu tyle czasu spędzamy razem i tyle już wspólnie przeszliśmy). Cieknące sufity, grzyb, pęknięcia tak wielkie że ostatnio kot mi uciekł.

To jeszcze ja. Nigdy orlex. Chyba że planujecie chodowlę pieczarek albo innego grzyba, bo na to są tam odpowiednie warunki. U mnie, jak tak dalej pójdzie będę mógł równeż poletko ryżowe na podłodze założyć, bo podczas ulewy woda aż spływa ze ścian na podłogę. Już w czasach prehistorycznych pierwsi homo sapiens budowali szałasy i chronili się przed deszczem w jaskiniach. Ja niestety nie mogę tego zrobić w moim mieszkaniu.

A ja z rodzinką mieszkam już w drugim mieszkaniu od Orlexu, pierwsze kupiliśmy na os.Sikorski Park I,(2 pokoje, 30m2) następnie zarobiliśmy na boomie budowlanym i kupiliśmy w Redzie 3 pokoje ponad 50 m2. Jesteśmy zadodoleni. Ani w poprzednim nie było grzyba ani w tym nowym, w zasadzie żadnych usterek. Jesteśmy zadowoleni.

Witsiedluam. Ja wynajmuję mieszkanie na osiedlu Orlexu i jestem bardzo zadowolona teraz czekam na odbiór własnego mieszkania także Orlex osiedle Fenikowskiego (na wiosnę) budowa idzie do przodu terminowo, czytałam złe opinie i nie wiem skąd się biorą. pozdrawiam

tutaj mozna sobie poczytac o problemach i opiniach na temat orlexowych szuflandii: www.forum.wejher.com

Kupiłem mieszkanie w Orlexie NA Fenikowskiego i jestem narazie bardzo zadowolony!Odbiór za rok!Piszcie co chcecie ale już wiem że będzie oki!We firmie spoko ludzie,młodzi z którymi można wszystko załatwić i normalnie pogadać!Cena Orlexu normalna,wyposaże sobie sam jak będe chciał!Ciesze sie bardzo że jestem klientem tej firmy,a opinie innych mnie nie interesują!!!!!Z pewnością sobie polepsze byt!!!!Pozdrawiam pracowników ORLEX na Św.Jana w Wejherowie!!!!!Klient z Gliwic!!! Pozdro dla sąsiada majeranka!!!!

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0