Lucas

Members
 • Postów

  203
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. AUTO MYJNIA AS z Pomorskiej

  Korzystałem z tej jak i innej myjni ręcznej w Rumi i nigdy mi nic nie zniknęło, takie pisanie że ukradli płytę CD to jest delikatnie mówiąc przesada. Po co komu w dzisiejszych czasach cudza płyta CD, czy tam jakieś łańcuszki z auta, może warto mieć mniejszy bajzel w środku auta to nic nie będzie ginąć. 
 2. Pytania Do Burmistrz Oraz Radnych Miasta Rumi

  Dzisiaj zamiast z foto jeździć to zapewne szukają nie odśnieżonych chodników.    Tak żeby nie było to nasza wielmożnie jaśnie oświecona Pani Burmistrz i cała świta miała odpowiadać na pytania w tym temacie.   Czy nasze pytania są tak trudne ? Czy odpowiedzi znajdą się chwilę przed wyborami ?    Temat na miarę "Archiwum X" 
 3. Stawki za wywóz śmieci

  Worki na śmieci segregowane nie muszą być zakupione od PUK'u, mają odpowiadać kolorystyce, info z UM. 10 worków do segregacji w pierwszym lepszym markecie to ok. 8 zł.  Jak nie wywiozą dzwonić do UM ze skargą. Niech miasto zrobi w końcu porządek z PUK'iem, ktoś tam definitywnie kręci sobie lody na boku i wciska ludziom przysłowiowy kit. 
 4. Pytania Do Burmistrz Oraz Radnych Miasta Rumi

  Wszystkie chodniki, trawniki na ul. KS. Gierosa wokół bloków to jedno wielkie wysypisko. Pod nosem SM a syf i malaria taka że słabo się robi. 
 5. Stawki za wywóz śmieci

  Kiedyś to był węgiel z przydziału ale to czasy ubiegłe, teraz worki na recykling rozwój pełną gębą w tej Polsce  
 6. Stawki za wywóz śmieci

  Jak to jest z tymi workami ? Jak wystawiam np. trzy worki z plastikiem to przy odbiorze tych worków powinni zostawić trzy puste ?  Powoli się już gubię i nie wiem czy ilość worków pustych zależy od widzi mi się czy jest to jakoś regulowane od góry. 
 7. Pytania Do Burmistrz Oraz Radnych Miasta Rumi

  Dzisiaj mogę potwierdzić od Starej Rumi po Janowo można wyczuć smród podobny jak w Łężycach w pobliżu wysypiska. 
 8. Obsługa W Sklepie Monnari W Rumia Port

    Najlepiej zgrywać wielkopaństwo i czepiać się wszystkich do okoła. Nie raz byłem w tym sklepie i nie odniosłem wrażenia że obsługa jest nie miła czy też nie pomaga.  Zapewne jako facet zostanę zjechany że się nie znam ale przynajmniej mogę sobie poczekać na wygodnej sofie a osoba która robi tam zakupy jest obsługiwana na dobrym poziomie.    Dla tych co jest ciasno, nie miło itd. to takie Monari nie jest miejscem do zakupów przecież takie osoby z plebsem nie chcą mieć nic wspólnego one zawsze muszą być na pierwszym planie. Słoma z butów wystaje aż w oczy kole.    PS. Nie pracuje w tym sklepie, nie znam nikogo z obsługi ani nie mam zamiaru robić reklamy, wypowiedz jest moim prywatnym spostrzeżeniem. 
 9. Akcja poparcia dla OPAT

  Stolica dalej bez planów własnej obwodnicy, dalej jesteśmy na poziomie krajów afrykańskich. Dla mnie to wygląda na taki plan jak by ktoś sobie loterie zrobił i te miasta wylosował. Te 150 km dróg będą budować całe 7 lat :D toć to tempo zasługujące na nagrodę TEMPO ŻÓŁWIA 21 wieku. 
 10. To jest już poziom szympansa, nie obrażając przy okazji tego zwierzęcia. 
 11. Spotkanie z Byłym Gangsterem

    Kolizja drogowa to nie przestępstwo więc nie musiał by sprzątać za swojej winy :D  ponieważ jest ubezpieczony od takich zdarzeń. 
 12. Aquasfera - Aquapark W Redzie

    Zapewne sam basen będzie :D ale trzeba być dobrej myśli
 13. poszukuje dobrej nauki jazdy w Rumi

  W tych szkołach jazdy to uczą jeździć ? Czy uczą jak zdać egzamin po sztywno wytyczonej trasie?  Jeśli to drugie to o kant tyłka rozbić takie szkolenia. 
 14. Radni Bojkotują Sesję W Rumi

  Czerpią przykład od swoich mentorów z Wiejskiej w Warszawie. 
 15. PUK Rumia

    Zapłon rodem z PRL, post pisałem w 2005 roku. Przez te wszystkie lata pracę wykonują jak należy i zastrzeżeń do Nich nie mam.  Jeśli nie wiesz o co w danym okresie chodziło to się nie wypowiadaj i nie obrażaj ludzi bo to z kulturą nie ma nic wspólnego.