czasia

Members
 • Postów

  131
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Już można wysyłać zgłoszenia na wolontariusza Szlachetnej Paczki!    Zadaniem wolontariusza jest przede wszystkim odwiedzanie rodzin w potrzebie i weryfikowanie ich potrzeb. Jeden wolontariusz może mieć pod swoją opieką max. 3 rodziny. Największe natężenie prac przypada na październik/listopad. Jeśli sam/sama nie możesz zostać wolontariuszem, to może znasz kogoś, kogo widzisz w tej roli? Zgłaszać się należy za pośrednictwem strony www.superw.pl. Wystarczy kliknąć ikonkę "zostań wolontariuszem" w prawym górnym rogu, a następnie najechać na wybrany rejon i kliknąć "dołącz do zespołu", a otworzy się formularz rekrutacyjny.    Kogo chcemy obdarować?: Do nas nie można się zgłosić po pomoc. Sami szukamy potrzebujących. Prawdziwa bieda jest cicha i skromna. Chcemy znaleźć tych, którzy naprawdę potrzebują pomocy. Nie pomagamy tym, którzy potrafią ją sobie załatwić. Szukamy tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej nie ze swojej winy, którzy nie mają postawy roszczeniowej, a bieda nie jest ich sposobem na życie.   Po co?: Pomagamy, by dać szansę na lepsze życie. Wierzymy, że ci ludzie na razie przegrywają. Nie wiemy też, czy skorzystają z okazji i uda im się zmienić. Nie oceniamy ich. Dajemy im szansę. I głęboko w nich wierzymy. Każdy może stać się kimś.   Dołącz do Szlachetnej Paczki już dziś!  
 2. Już można wysyłać zgłoszenia na wolontariusza Szlachetnej Paczki!    Zadaniem wolontariusza jest przede wszystkim odwiedzanie rodzin w potrzebie i weryfikowanie ich potrzeb. Jeden wolontariusz może mieć pod swoją opieką max. 3 rodziny. Największe natężenie prac przypada na październik/listopad. Jeśli sam/sama nie możesz zostać wolontariuszem, to może znasz kogoś, kogo widzisz w tej roli? Zgłaszać się należy za pośrednictwem strony www.superw.pl. Wystarczy kliknąć ikonkę "zostań wolontariuszem" w prawym górnym rogu, a następnie najechać na wybrany rejon i kliknąć "dołącz do zespołu", a otworzy się formularz rekrutacyjny.    Kogo chcemy obdarować?: Do nas nie można się zgłosić po pomoc. Sami szukamy potrzebujących. Prawdziwa bieda jest cicha i skromna. Chcemy znaleźć tych, którzy naprawdę potrzebują pomocy. Nie pomagamy tym, którzy potrafią ją sobie załatwić. Szukamy tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej nie ze swojej winy, którzy nie mają postawy roszczeniowej, a bieda nie jest ich sposobem na życie.   Po co?: Pomagamy, by dać szansę na lepsze życie. Wierzymy, że ci ludzie na razie przegrywają. Nie wiemy też, czy skorzystają z okazji i uda im się zmienić. Nie oceniamy ich. Dajemy im szansę. I głęboko w nich wierzymy. Każdy może stać się kimś.   Dołącz do Szlachetnej Paczki już dziś!  
 3. Mądra Pomoc, czyli projekt Szlachetna PACZKA w tym roku po raz pierwszy po sąsiedzku w Rumi!!!    Już można wysyłać zgłoszenia na wolontariusza Szlachetnej Paczki!    Zadaniem wolontariusza jest przede wszystkim odwiedzanie rodzin w potrzebie i weryfikowanie ich potrzeb. Jeden wolontariusz może mieć pod swoją opieką max. 3 rodziny. Największe natężenie prac przypada na październik/listopad. Jeśli sam/sama nie możesz zostać wolontariuszem, to może znasz kogoś, kogo widzisz w tej roli? Zgłaszać się należy za pośrednictwem strony www.superw.pl. Wystarczy kliknąć ikonkę "zostań wolontariuszem" w prawym górnym rogu, a następnie najechać na wybrany rejon i kliknąć "dołącz do zespołu", a otworzy się formularz rekrutacyjny.    Kogo chcemy obdarować?: Do nas nie można się zgłosić po pomoc. Sami szukamy potrzebujących. Prawdziwa bieda jest cicha i skromna. Chcemy znaleźć tych, którzy naprawdę potrzebują pomocy. Nie pomagamy tym, którzy potrafią ją sobie załatwić. Szukamy tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej nie ze swojej winy, którzy nie mają postawy roszczeniowej, a bieda nie jest ich sposobem na życie.   Po co?: Pomagamy, by dać szansę na lepsze życie. Wierzymy, że ci ludzie na razie przegrywają. Nie wiemy też, czy skorzystają z okazji i uda im się zmienić. Nie oceniamy ich. Dajemy im szansę. I głęboko w nich wierzymy. Każdy może stać się kimś.   Dołącz do Szlachetnej Paczki już dziś!   PS. A może ktoś z Was chciałby zostać Liderem Rejonu Szlachetnej Paczki w Redzie w przyszłym roku? Pomyślcie o tym już dziś!  
 4. Mądra Pomoc, czyli projekt Szlachetna PACZKA w tym roku po raz pierwszy w Rumi!!!    Już można wysyłać zgłoszenia na wolontariusza Szlachetnej Paczki!    Zadaniem wolontariusza jest przede wszystkim odwiedzanie rodzin w potrzebie i weryfikowanie ich potrzeb. Jeden wolontariusz może mieć pod swoją opieką max. 3 rodziny. Największe natężenie prac przypada na październik/listopad. Jeśli sam/sama nie możesz zostać wolontariuszem, to może znasz kogoś, kogo widzisz w tej roli? Zgłaszać się należy za pośrednictwem strony www.superw.pl. Wystarczy kliknąć ikonkę "zostań wolontariuszem" w prawym górnym rogu, a następnie najechać na wybrany rejon i kliknąć "dołącz do zespołu", a otworzy się formularz rekrutacyjny.    Kogo chcemy obdarować?: Do nas nie można się zgłosić po pomoc. Sami szukamy potrzebujących. Prawdziwa bieda jest cicha i skromna. Chcemy znaleźć tych, którzy naprawdę potrzebują pomocy. Nie pomagamy tym, którzy potrafią ją sobie załatwić. Szukamy tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej nie ze swojej winy, którzy nie mają postawy roszczeniowej, a bieda nie jest ich sposobem na życie.   Po co?: Pomagamy, by dać szansę na lepsze życie. Wierzymy, że ci ludzie na razie przegrywają. Nie wiemy też, czy skorzystają z okazji i uda im się zmienić. Nie oceniamy ich. Dajemy im szansę. I głęboko w nich wierzymy. Każdy może stać się kimś.   Dołącz do Szlachetnej Paczki już dziś!
 5. Jaki biznes ???

  a wypasiona księgarnia? zdałaby egzamin? a sklep z elementami wystroju wnętrz? (nie z meblami ale z dekoracjami)
 6. Jaki biznes ???

  A ja nie przepadam za Kredensem:( Klimat przemiły, ale na jedzeniu i obsłudzie "przejechałam" się kilka razy:(
 7. Jaki biznes ???

  to fajnie... a z alkoholem czy bez?
 8. Jaki biznes ???

  a co myślicie o kawiarni, ale takiej gdzie nie wolno palić papierochów, są rozmaite kaweczki pyszne, styl taki domowy... oczywiście gdzieś w dobrym miejscu, tzn. parterowym, z wejściem od ulicy. miałoby to szansę?
 9. polećcie proszę sprawdzonego stolarza...

  Bardzo dziękuję za info o TRIO. Szkoda, bo bardzo mi się spodobali. Ale dzięki internetowi i uprzejmości internautów zaoszczędzę!! Znajdę p. Neubauera, już wiem gdzie to, jeszcze raz dzięki.
 10. polećcie proszę sprawdzonego stolarza...

  Bartek: eee,chyba nie chcę się afiszować, gdzie mieszkam, bo to krótka ulica. Wyślę Ci na priva:)
 11. polećcie proszę sprawdzonego stolarza...

  Przeprowadziłam się, fakt... Ale o tym żebyśmy byli sąsiadami to nic nie wiem:)) Do Mieszkanki: czy ten pan Neubauer to jest vis a vis okrąglaka? Bo to jest Dąbrowskiego a nie Piłsudskiego.
 12. polećcie proszę sprawdzonego stolarza...

  Kurcze, naprawdę TRIO z Mostów jest taki drogi? Bylismy u nich w sobotę i zrobili megadobre wrażenie, ale co do cen to jeszcze nie wiemy. CZy ktoś jeszcze może potwierdzić tę opinię, że TRIo są drodzy?
 13. polećcie proszę sprawdzonego stolarza...

  To chyba pan Mosa. Byłam wczoraj u niego, czekam na wycenę. Ciekawe co powie:) Dzięki za adres.
 14. polećcie proszę sprawdzonego stolarza...

  Kurczę, dzieki. A czy Jasta meble, TRIO w MOstach i pan Czerwionka robią też inne meble?
 15. ... z Rumi albo okolic. Chodzi o zabudowę kuchni. Z nowoczesnym zmysłem, niezbyt drogiego oczywiście:))