ko_79

Members
 • Postów

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie własnościowe z garażem w Rumi przy ulicy Krakowskiej o powierzchni 63,7m2. Mieści się na 9 piętrze z pięknym widokiem na Rumię, Gdynię i okolice. Mieszkanie jest wyremontowane, przestrzenne, słoneczne i gotowe do zamieszkania. Okna PCV, na podłogach panele. Do mieszkania przynależy piwnica oraz kantorek na półpiętrze. Bardzo dobra lokalizacja; blisko sklepy, kościół, przystanek autobusowy. Kontakt pod numerem: 783 143 844 Więcej o mieszkaniu na stronie: www.mieszkanierumia.prv.pl Zobacz lokalizację na mapie: googlemaps >>
 2. Sala Prób dla Zespołu

  Witam, poszukuję do wynajęcia na terenie Rumi (w okolicy również) salę prób dla zespołu muzycznego z 10 letnim stażem, grającego muzykę w stylistyce indie rock'a. Pomieszczenie powinno pomieścić perkusję akustyczną, dwóch (trzech) gitarzystów z nagłośnieniem. Próby generują nieco hałasu, także sala powinna być wygłuszona (ewentualnie nadające się do wygłuszenia). Do głowy przychodzi mi: kawałek piwnicy w jakimś domku jednorodzinnym, a może puste pomieszczenie przy jakiejś firmie, garaż na uboczu ... Informacje o zespole: www.dusttheband.prv.pl Kontakt przez GG: 3420759, forum lub na stronie www nr telefonu. Pozdrawiam - Krzysztof. P.S. Może ktoś ma inny pomysł, gdzie można poćwiczyć?
 3. Całkeim przyjemna sprawa, zapraszam do galerii jednej z ostatnich rekonstrukcji: http://www.zuz.fotolog.pl Pz, -K.
 4. Witam, było całkiem wesoło, dla osób chętnych podpatrzenia zamieszczam link do galerii z "wojny": http://www.zuz.fotolog.pl Pz, -K.
 5. Serdecznie dziekuję ...

  Dołączam się do podziękowań, czemu normalnie nie można wyjechać na Hutniczą, korek z rana zaczyna się już ma wysokości ul. Stoczniowców. Bez sensu!