pik21

Members
 • Postów

  775
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Mieszkanie komunalne

  Czy ktoś coś wie jak wygląda możliwość wykupu mieszkania komunalnego w Rumi ? czy w ogóle istnieje taka możliwość,jakie są ewentualne ceny,jaki jest czas od złozenie wniosku i ogólnie jakie są procedury.Może ktoś wykupił w ostatnim czasie i może się podzielić doświadczeniem w tym temacie.
 2. Naziemna telewizja cyfrowa

  Chciałbym się dowiedzieć jak teraz się ma odbiór TV naziemnej w Rumi,bo jak widzę sporo anten pokazało się na blokach i nie tylko,ale są skierowane w różną stronę więc może ktoś mi podpowie czym to jest spowodowane.Zamierzam też skorzystać z tv naziemnej i chciałbym się dowiedzieć czy warto,czy obraz jest na tyle dobry że da się to ogladać,czy będzie to męczarnia tyle że darmowa ? w kórą stronę najlepiej się kierować aby odbiór byl OK ?
 3. INTERKAR... co sadzicie , opinie .....

  Korzystam z ich usług od 2005r czyli już długo (może za długo) i widzę wielką różnicę począwszy od obsługi klienta a kończywszy na jakości usługi.Kiedyś trzeba było wydzwaniać a najlepiej osobiście jechać do ich "kurnika"aby doprosić się usunięcia usterki teraz jeden telefon a nawet info na ich GG i serwisant jest w domu,sprawdzą historię twojego łacza i widzą czy faktycznie coś się dzieje nie tak czy tylko ktoś ściemnia.Owszem są dni kiedy net szwankuje i nie wiem czy jest to wina przesilenia nadajnika czy spowodowane jest to tym że przechodzą w dużej skali modernizację. Miałem zamiar zrezygnować ale nie zabardzo wiem kogo wybrać ? Chopin-porażka,TPSA-musiałbym na nowo zakładać linię,LTE plusa czy polsatu-ograniczenia limitowe,Complast-nie słyszałem za dużo opini o nich a te co słyszałem nie robią szału na mnie,Virtual-dopiero raczkuje w porównaniu i Interkarem więc może lepiej pozostać przy sprawdzonej firmie a to że czasami coś jest nie dokońca cudownie-no cóż złośliwość przedmiotów martwych,ale wiem że jak zadzwonię to mnie nie oleją ,poinformują co jest przyczyną (jeśli przyczyna awari leży po ich stronie) a jeśli jest coś nie tak to podjadą i usuną usterkę za darmo.
 4. Radni Bojkotują Sesję W Rumi

  Czy dożyjemy czasów gdy będzie normalnie w tym PRL-owskim baraku ?
 5. Nowe Forum

  Taaa jedynie wiecznie nam panująca Pani Burmistrz miała kiedyś odwagę czynnie uczestniczyć na tym forum i wtedy ono żylo,ale zbyt dużo trudnych i nie wygodnych pytań zaczęło tu padać w jej kierunku wiec i ona nam podziękowała,no szkoda,bo czasami można bylo coś podpowiedzieć burmistrzowej o czym nie miala pojęcia,no ale było minęło !
 6. Gwałt W Rumi, Facet Faceta!

  Żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek !
 7. Nowy Fotoradar Na Wysokości Castoramy

    Ulica Gdańska krzyżowala się a raczej łączyła z Sobieskiego zaraz za peronem wJanowie i wychodziła koło dawnej knajpy "Samantha" ale to było dobre 20 lat temu !
 8. Stawki za wywóz śmieci

  Potem będą się dziwić że pełno śmieci będzie zalegać w rowach na mniej uczęszczanych drogach lub gdzieś na skraju lasu,bo tak ludzie będą się pozbywać nadwyżek śmieci.
 9. Dąbrowskiego róg Starowiejskiej

  Jak kiedyś w bliżej nieokreślonej przyszłości już wybudują tam ten niby ratusz to wszyscy obecni stali klienci tego "czerwonego śmietnika"przeniosą się do ratusza-będą rozdawać numerki.
 10. do Burmistrz Rumia

  Burmistrzowa ju spoczęła na laurach ! od dawna nic nie robi tylko głupoty pieprzy przed mikrofonem,jak coś jest nie tak to winni są "oni"a jak jest już jakiś sukces to raczej nie dzięki niej-no ale cóż tak naród wybrał to tak ma !
 11. Napad na bank w urzędzie miasta!

  Kogo by miał wziąć za zakładnika ? skoro tam nikt nie pracuje !
 12. CZY RUMI GROZI BANKRUCTWO?

  Mieszkam w Rumi od urodzenia i nie nazwałbym tego moim nieszczęściem,nieszczęściem jest to że mamy takich włodarzy co nie ogarniają tego co powinni robić,no ale to po części nasza wina.
 13. OPAT CO DALEJ??? PYTANIE DO PANI BURMISTRZ

  Jaka "Pani burmistrz"ta kobieta już tu nie zagląda a bynajmniej nie pod swoim nickiem,zbyt dużo nie wygodnych pytań tu padało jak dla niej.
 14. Co do zespołu to zerknij tu: http://www.zmblue.pl/ byłem na dwóch weselech z ich udziałem i jak dla mnie rewelka naprawdę polecam (ze tej strony można ściągnąć ich kawałki do posłuchania)
 15. Co budują obok Auchana

  Decathlon-w sumie mógłby być bo w pobliżu chyba nie mamy żadnego sportowego sklepu a wybór w nim nie jest najgorszy,