BONUS

Members
 • Postów

  770
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Kora - labrador owata sunia szuka domu

  Bo te łąki to są PRYWATNE grunty i właściciel ma prawo na nim budować, jeśli na to pozwalają odrębne przepisy. Kto powiedział że właścicielom psów trzeba zapewnić wybiegi na koszt podatników? Mieszkasz w bloku i nie masz warunków do wyproawdzania sracza chodnikowego, to nie kupuj psa - PROSTE.
 2. Smrodek na Dębogórskiej??

 3. Smrodek na Dębogórskiej??

  Smrodek to delikatnie powiedziane, śmierdzi w promieniu kilku kilometów, ale to nie duży problem, bo do smrodka się mozna przyzwyczaić. Po 2-3 latach powiesz, że nic nie czujesz ;-)
 4. Widocznie jest. Kto nie ma komórki, niech pierwszy rzuci kamień.
 5. Kora - labrador owata sunia szuka domu

  Życie, samo życie. Nie wiem czy "mi nic do tego", jak by nie patrzeć, czasem chodzę po chodnikach i mam dość psów i ich włascicieli, bo przez głupotę ludzi, którzy biorą sobie pieski, nie można normalnie chodzić po mieście. Niedawno na onet.pl pisali jakie choroby mozna złapać od tych psich odchodów, których na chodnikach więcej jak drzew w lesie. Jeśli o mnie chodzi, to im mniej psów, tym lepiej. Szkoda mi tych piesków w schroniskach, to źle że tam są, ale jeszcze gorzej (dla mnie i mojej rodziny) by było, jak by ludzie sobie brali te psy do domów.
 6. Kora - labrador owata sunia szuka domu

  Zanim się ktoś zdecyduje, niech pomyśli o tym: - że pies to nie zabawka i że trzeba się nim zajmować, już jednym właścicielom się kiedyś znudziło... to o czyms świadczy - że śmierdzi i brudzi - jeśli będzie mieszkał w bloku, to będzie się załatwiał na chodnikach, a to nie wszystkim odpowiada - jesli będzie mieszkał w domku, to będzie szczekał na posesji (także w nocy), co też się wszystkim dookoła nie musi podobać. - że psy nawet te "łagodne i przyjazne dzieciom" są agresywne. Znalezione dzisiaj w serwisie onet.pl: "W stolicy Wielkiej Brytanii doszło do przerażającego ataku psa na dziecko. Dwuletnia dziewczynka trafiła do szpitala dotkliwie pogryziona przez swoje zwierzę. Dziecko ma poważne rany twarzy – informuje serwis dailymail.co.uk. Według uzyskanych przez "Daily Mail" informacji dziewczynka straciła szczękę i fragmenty twarzy. Życie dziecka uratował jej ojciec, który widząc gwałtowny atak psa zabił go kuchennym nożem. Do zdarzenia doszło na początku tygodnia w porze lunchu w Eltham w południowo-wschodnim Londynie. Pies rasy Dogue de Bordeaux nagle rzucił się na dziecko. Psy rasy Dogue de Bordeaux są powszechnie uznawane za łagodne i przyjazne dzieciom."
 7. Tutaj nie chodzi o stację benzynową, tylko o BTSa.
 8. PIEKŁO DLA PSÓW W MAŁOSZYCACH

  Zgadza się, ale ja pisałem o właścicielach, którzy wyprowadzają psy na osiedla, a nie tych, którzy mają własne posesje. Może się ktoś obrazi, ale powtórzę raz jeszcze, że w moim odczuciu, kazdy kto wyprowadza psa na osiedle i nie sprzata po nim, jest skończonym idotą i kretynem. Czy ktoś się czuje obrażony?
 9. KOLPORTARZ ULOTEK

  Ja kiedyś znalazłem 5 identycznych ulotek za wycieraczką, reklamowała się jakas firma sprzedająca rośliny, Ktoś faktycznie je poroznosił :-)
 10. szklo, szyby itp

  Dobre :-)
 11. PIEKŁO DLA PSÓW W MAŁOSZYCACH

  ...ale ja się wcale nie obrażam :-)
 12. PIEKŁO DLA PSÓW W MAŁOSZYCACH

  tia...nabiorą sobie psów i będą z nimi wychodzić na osiedla. Przecież nie da się chodzić po rumskich chodnikach, aby w niespodziankę nie wejść. Ja jestem "na nie", bo trzeba mieć coś w głowie, aby mieć psa, a psy mają tylko ci, co w głowach za dużo nie mają, więc lepiej nie agitować w tej sprawie. Im mniej psów, tym lepiej - proste.
 13. Parking przy ulicy Dębogórskiej 9.

  Skoro parging słuzy też obiektom sportowym i jest własnością miasta, to moze faktycznie miasto powinno się nim zająć. Kolejny argument przemawiający za odsunięciem od władzy obecnej koalicji, która się tylko kłóci.
 14. ALE JAJA !

  Owszem, w następnych wyborach głosować na ludzi, którzy jeszcze NIGDY nie zasiadali w RM.