adam9011

Members
 • Postów

  50
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Dzień Jakuba

  Było bardzo, bardzo fajnie
 2. W takim budynku mieszka moja ciotka już około 5 lat i nic nie pęka ani nie ma grzyba. W jednym z mieszkań w Gdyni pęknął sufit, bo zawinił podwykonawca. A grzyb robi się wtedy, gdy mieszkanie nie jest wietrzone - gdy jhest wywietrzone, nic nie ma.
 3. Życzenia

  Wszystkiego najlepszego, pani Burmistrz! Życzę pani, aby dobrze zarządzała swoim i waszym miastem. Życzę też dużo zdrowia i pomyślności! adam9011
 4. Co myślicie o deptaku w Rumi

  Hmm, Wejherowo też powstało z połaczenia Nanic i Śmiechowa... ale były bardzo oddalone od siebie i było miejsce, aby pomiędzy zbudować Centrum. W Rumi też było miejsce ale cóż... Polak mądry po szkodzie Za dużo już się nie da zmienić. Szkoda...
 5. Wioski do Wejherowa?

  Może Asia08 jest kameleonem? Kto to wie... Też widziałem, jak Asia08 pisuje na redzkim forum... dostosowuje się do wszytsiego co inni powiedzą i jest dwulicowa :) Chociaż popiera pomysły dotyczące wszystkiego
 6. Droga nr 224 Wejherowo - Szemud

  Pytałem się tylko, bo raz piszesz że będziesz budować dom w Rumi i że jest piękna, a drugi raz piszesz że Eumia to niebezpieczna wiocha. Nie wiem co o tym i o Tobie myśleć.
 7. Czyżby nadeszły lata prosperity dla Wejherowa?

  Asia08, tylko remont zakończył się pół roku temu. Trochę sie spóźniłaś Może nie wiesz o co chodzi Swoją drogą ja też uważam, że było to bez sensu - nawierzchnia ta samaitp.
 8. Co myślicie o deptaku w Rumi

  Swoją drogą fajny pomysł. Byłoby spore zainteresowanie
 9. Droga nr 224 Wejherowo - Szemud

  Tak się tylko pytam. A przeprowadzasz się może gdzieś?
 10. Co myślicie o Centrum Kaszuby?

  Asia08, to kwestia przyzwyczajenia. Za pół roku ruch tam będzie jak nigdzie w Wejherowie. Ludzie się przyzwyczają i zaczną tam chodzić.
 11. Wioski do Wejherowa?

  Asia08 dostosowuje się do sytuacji i nie ma własnego zdania, bo ch chwile przeczy sama sobie. Udowodniłeś to już w tym temacie (fajny rzykład - może są dwie Rumie ) Wpadnij kiedyś do Wejherowa, sporo się zmienia! Mam nadzieję, że u was także! dziwne, że nie słyszałeś o tym konkursie "Bezpieczna Gmina" - jest to coś na wzór "Gmina fair play", tyle że inny temat.
 12. Wieża widokowa

  Asia08 jest trochę dziwna, raz piszę że Rumia jest piękna i się w niej zakochała, a drugi raz że Rumia to wiocha i na dodatek b. niebezpieczna. Trochę to dziwne i nie wiem, co mam o tym myśleć. Asia08 pewnie przeniosłaby Wigile na lipiec Jest za każdym pomysłem Jak mogę wam pokazać, gdzie to miejsce się znajduję?
 13. Co myślicie o deptaku w Rumi

  A gdzie w Rumi jest góra Markowiec czy markowca bo nie wiem jak się nazywa (nie znam dobrze Rumi)?
 14. Wioski do Wejherowa?

  Wejherowo uzyskał I miejsce w konkursie "Bezpieczna Gmina" - i tytuł najbezpieczniejszego miasta w Polsce. Też mam wrażenie, że Asia08 jest dziwna - raz mówi to, raz mówi tamto - pdwójne życie W sprawie dofinansowanie LO nr 1 w Rumi nic nie wiem więc nie będe się wypowiadał. Ale postaram się dowiedzieć o co chodzi - ale troche to nirpokojące - czemu szkoły w Wejherowie mają dostwać więcej niż szkoły w Rumi? Chyb źle prztpuszczasz, bo wszystkie dzielnice w Wejherowie są traktowane takj samo - czy os. Sycharskiego, czy centrum, czy Śmiechowo, czy Kąpino dolne. Z czasem zmieni się nastawienie Może mieszkańcy trójmiasta uważają, że Wejherowo to wioska, ale tak nie jest. Taka opina kształtowała się w latach 1980 - 1996, w latach głębokiej zapaści finansowej. Teraz zaczyna się to zmieniać. W Wejherowie są dobre szkoły ponadgimnazjalne, które się cenią. Są to Liceum nr 1 "Sobieskiego" liceum w elektryku i nie przyjmują wszystkich. Szkoły, które przyjmują wszyskich są m.in. w Waszej ukochanej rumi, która ponoć rokuje na przyszłość szybkim rozwojem. Zobaczymy jak będzie. Wejherowo się zmienia. Adam