Rumiankowy

Members
 • Postów

  36
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Rumiankowy

 • Ranga
  Advanced Member

Twój profil

 • Płeć Mężczyzna
 • Miejscowość GWE
 1. Brothers Club - Nowy Pub W Redzie

  Admin powinien posprzątać, tej knajpy przecież już dawno nie ma...
 2. Ferkot W Redzie

  Podobno zmienił się tu właściciel, było jakieś "nowe otwarcie" przynajmniej taki "banner" wisiał jeszcze niedawno. Osobiście mnie tam nie ciągnie, po wcześniejszych przygodach.
 3. Byłem i nie zbankrutowałem, jedzenie dobre, a obsługa lekko zakręcona, trochę ślamazarna ale w granicach normy.
 4. Pub w Redzie/Rumi

  Odwiedziłem niedawno znajomych w Redzie i kopara mi opadała, nie dość, że dworzec wyremontowali to powstała tam super knajpka Gburka. Takiej brakuje mi w Rumi.
 5. Zapraszamy Fanatyków Burgerów

  Długo mnie było mnie w kraju, chciałem spróbować burgera a tam zamknięte Więc tradycyjnie udałem się do Crendece, jak zawsze najlepsza pizzunia w mieście
 6. Dziwne odgłosy

  Dobre pytanie, bo to się dzieje prawie codziennie, jakby ktoś strzelał, według mnie te odgłosy dochodzą z pół na Kazimierzu.
 7. Nabór Do Pracy W Um (19.06.15R.)

  Ja słyszałem, że tam jakieś cuda się dzieją, pozatrudniali masę nowych ludzi, samych znajomków, którzy sami nie wiedzą czym się zajmują w urzędzie A najbardziej bulwersuje etat dla pana J.G., spadochroniarza z powiatu, wiecznie na l4. Mam jednak ciąglę nadzieję, że Pan Burmistrz Pasieczny wie co robi.
 8. Badziewie

  Flaga Grecji? a nie przypadkiem Gruzji? Tam jest przecież bar u Gruzina. Wiosną nie było mnie w kraju, więc nie widziałem co tam się działo, ale teraz park jest bardzo fajny. Jedynie można się przyczepić do placu zabaw, niektóre sprzęty należało by odświeżyć.
 9. Gdzie kupić okna?

  Z czystym sumieniem mogę zarekomendować firmę która mieście się na ul. Dębogórskiej naprzeciw hali sportowej Mosir Rumia, taki mały pawilon trochę schowany, nazywają się Janda Panel czy Janda Okna dokładnie nie pamiętam. Ale do konkretów, wymienili mi okna w całym domu, łącznie 8 sztuk i zzrobili to tak, że jak moja stara wróciła do domu to nawet nie zauważyła :D, bidulka spodziewała się że będzie musiała sprzątać po robotnikach, a tu masz babo jest czyściuteńko A same okna jak to okna, zamówiłem najlepsze jaki mieli na profilach Rechau, są odrobinę tańsze niż porównywalne w Bobrolo czy Windowsie200, a wyglądają i działają zdecydowanie lepiej.
 10. Trzeba przyznać, że Gesslerowa wzbudziła zaintersowanie fesjbook szalał. Pytanie czy dawne Dzikie Wino nie padnie ofiarą transformacji A widzieliście w TTM Gesslerową? Gwiazda malowana, filmik jes tu http://mtk.pl/artykul/wiadomosci/magda-gessler-w-redzie-zmienia-oblicze-dzikiego-wina  
 11. Pijany wywalił się na torach akurat przed kolejką SKM, cudem żyje, to chyba "zasługa" 3 promili spożytych na śniadanie    info z rumia nasze miasto:  
 12. Dzień Jedności Kaszubów 2012

  A w przyszłym roku będzie w Redzie! Huraa!
 13. Cukiernia Vanilla W Wejherowie

  W weekend pojawi się nowa kawiarnia/cukiernia w Wejherowie. Mają w ofercie lody, gofry, milk shake, gorące pączki oraz bubble tea.  5 kwietnia na otwarcie wszystko będzie za pół ceny, warto spróbować   ul. Klasztorna 5, Wejherowo
 14. Od dwóch tygodni mam problemy z dodzwonieniem się do znajomych posiadających telefon w Orange. Raz działa raz nie... szczególnie jeśli znajdują się w centrum miasta.    Według Gońca Rumskiego chodzi o modernizację sieci, ale czy musi to trwać tak długo?  A tak tłumaczy się przedstawiciel telefonii komórkowej Orange na rumia naszemiasto Ja rozumiem modernizację, ale ile czasu można to robić? a gdyby tak, ktoś miał wypadek i potrzebował karetki? Z telefonu w Orange nie zadzwoni po pomoc... 
 15. Sklep Nocny, Całodobowy W Redzie

  W sobotę otwarto nowy sklep spożywczy przy ul. Łąkowej w miejscu "sieci 34". Odwiedziłem dziś ten sklep, oferta jak oferta, towary raczej premium czyli nie za tanio. Ale zainteresowałem się małym okienkiem przy wejściu. Spytałem obsługę i miła choć lekko zachrypnięta pani poinformowała, że za tydzień będzie można zrobić tu zakupy nocą. To będzie drugi sklep w Redzie gdzie po północy zrobimy zakupy. Od mniej więcej  roku w Aqua Sferze jest czynny sklepik codziennie do 2 w nocy.  Jednak "całodobowy lewiatan" przy Łąkowej będzie tylko czynny tylko w czwartki, piątki i soboty.