puchacool

Members
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

  1. Żłobek (Dzieci 0.5 Roku - 3 Lata) - Zapraszamy

    Witam, W tej chwili do HarvardziK'u uczęszcza 9 dzieci, którymi opiekują się 3 Panie. Zapisy trwać będą do momentu, kiedy uzbiera się grupa 20 - osobowa. ( wówczas 5 opiekunek). Zapraszam na wizytację
  2. Witam, zapraszam wszystkich do punktu opieki nad dziećmi/żłobka - HarvardziK. Priorytetem jest komfort dzieci oraz BEZPIECZEŃSTWO, dlatego wszystkie sale w HarvardziK-u są monitorowane. Lokal znajduje się przy ulicy Warszawskiej 22 W Rumi. Przyjdź, zobacz i przekonaj się, że HarvardziK to odpowiednie miejsce dla Twojego maleństwa! Zapoznaj się z personelem oraz przyjrzyj się dokładnie panującym warunkom. Otwarty od pon. do pt w godz. 6.30 - 17.30 Więcej informacji można znaleźć na stronie www.harvardzik.pl lub pod nr. 537 438 799 Serdzecznie zapraszamy!
  3. Witam, zapraszam wszystkich do punktu opieki nad dziećmi - HarvardziK. Priorytetem jest komfort dzieci oraz BEZPIECZEŃSTWO, dlatego wszystkie sale w HarvardziK-u są monitorowane. Lokal znajduje się przy ulicy Warszawskiej 22 W Rumi. 1 Grudnia 2012 - zapraszamy wszystkie maluszki wraz z opiekunami w godzinach od 10 do 14 Przyjdź, zobacz i przekonaj się, że HarvardziK to odpowiednie miejsce dla Twojego maleństwa! Zapoznaj się z personelem oraz przyjrzyj się dokładnie panującym warunkom. Start 3 grudnia. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.harvardzik.pl Serdzecznie zapraszamy!