kulturnatywa

Members
 • Postów

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Redzki Klub Filmowy po raz kolejny zagości w Redzie – darmowe pokazy filmowe, połączone z dyskusjami i konkursami odbędą się w dniach: 27 lutego, 19 marca i 23 kwietnia o godz. 19.00 w Fabryce Kultury (Reda, ul. Łąkowa 59A).  Do 7 lutego można wybrać 3 filmy, które pokażemy podczas wydarzenia – http://goo.gl/forms/nIRA2YjpO1.  Zachęcamy do udostępniania informacji o wydarzeniu i przekazywania linku. Wyniki ankiety zostaną opublikowane na facebook.com/Kulturnatywa. Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Kulturnatywa i Fabryka Kultury w Redzie. Więcej o wydarzeniu na: http://kulturnatywa.pl/rkf.
 2. W najbliższą sobotę, 18 kwietnia, o godz. 19.00 w Miejskim Domu Kultury w Redzie odbędzie się pokaz filmu "Polowanie" z 2012 roku, nagradzanego w Cannes i nominowanego do Oskara. Będzie to pierwsze spotkanie Redzkiego Klubu Filmowego, połączone z dyskusjami i konkursami z nagrodami. Serdecznie zapraszamy na pokaz i do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, gdzie będą pojawiały się informacje o kolejnych pokazach - http://on.fb.me/1BnVAlK.
 3. Emigranci - Spektakl Teatralny

  Emigranci to nowy spektakl teatralny powstały na motywach dramatu Sławomira Mrożka.  Spektakle: 29 września, 5 i 6 października 2013 r. o godz. 19:00 Gdzie: Teatr w Redzie, ul. Łąkowa 36/38 (pierwsze piętro) „Emigranci” to opowieść o dwóch osobach przebywających poza granicami kraju. To dwa odmienne poglądy na rzeczywistość, na tradycję, kulturę i na samą emigrację. Chcemy dzisiaj w dobie globalizacji, jedności i łatwości podróżowania zapytać, co dzisiaj, dla pokolenia wychowanego w III RP, znaczą takie słowa jak wolność, kraj, patriota. Odpowiedź nie jest łatwa i nie jest jednoznaczna. O tym wszystkim opowiadają emigranci – bohaterowie spektaklu.  Spektakl teatralny „Emigranci” to projekt realizowany przez członków  Stowarzyszenia Twórców Kultury „Kulturnatywa” i redzką młodzież.  Wejście: 5 zł  Plakat spektaklu (niestety nie mogłem umieścić go na forum) http://zapodaj.net/aae00f84ab5cb.jpg.html Powinny już wisieć na mieście. Mamy nadzieję,  że nikt nie zrywa  Zapraszamy serdecznie! Organizator: Stowarzyszenie Twórców Kultury "Kulturnatywa"  Wsparcie: Urząd Miasta w Redzie   Stowarzyszenie Twórców Kultury "Kulturnatywa" http://www.kulturnatywa.pl
 4. Liczymy na waszą POMOC

  GŁOSUJCIE - http://www.centrumaktywnych.pl/konkurs?projekt=115 Undergroundowy, energetyczny i niezależny „PIF - PAF Music Festival”. Wydarzenie, które nie może ujść Twojej uwadze! Młode zespoły ... wybrane przez internautów oraz jury konkursowe walczą o możliwość nagrywania w profesjonalnym studiu muzycznym. Podczas finałowego konceru live -właśnie Ty możesz wybrać zwycięzcę. A po werdykcie, impreza do rana przy muzyce znanego DJ'a! Wchodzisz w to?