rasta

Administrators
 • Postów

  46
 • Dołączył

 • Ostatnio

O rasta

 • Ranga
  Administrator

Twój profil

 • Płeć Mężczyzna
 1. Od początku tego roku na cmentarz przy ul. Gniewowskiej  kursuje autobus linii 17, to duże ułatwienie szczególnie dla osób starszych. MZK Wejherowo wprowadziło dwa dodatkowe kursy w świąteczny weekend, szczegóły znajdziecie na stronie http://moja-reda.pl/aktualnosci/wszystkich-swietych-w-redzie-jak-dojechac-do-cmentarza/
 2. Reda Moje Miasto

  Od niedawna działa nowy portal z aktualnościami z Redy. Dostępny jest pod adresem http://moja-reda.pl zapraszamy!
 3. Burger Soprano

  Soprano już nie istnieje, czyżby moda na hamburgery w Rumi już się kończyła?
 4. Nasz dział techniczny zaktualizował oprogramowanie forum, teraz jest bardziej przyjazne dla urządzeń mobilnych. Można bardzo wygodnie przeglądać tematy na smartfonach i tabletach. Zmienił się sposób logowania, zamiast dotychczasowej "nazwy użytkownika" podajemy adres email użyty podczas rejestracji, hasło oczywiście pozostaje takie samo. Mam nadzieje, że nowsza wersja przypadnie wam do gustu i będziecie chętniej nas odwiedzać i aktywnie uczestniczyć w dyskusjach.
 5. Aniu, doprecyzuj proszę o jakie miasto Ci chodzi. Skąd ludzi mają wiedzieć czy chodzi Ci o Wejherowo lub Rumię, Reda nie ma sp 10
 6. Pizzeria Calzone - Nie Polecam

  Może powinni zaprosić Magdę Gessler? Słyszałem, że jest w pobliżu
 7. Pytania Do Burmistrz Oraz Radnych Miasta Rumi

  Ponieważ dużo się pozmieniało na szczytach rumskiej władzy, zamykamy temat. Spróbujemy zaprosić do rozmów nowego burmistrza oraz radnych. Ael to już w nowym wątku.
 8. W ostatnim czasie był problem przy zakładaniu nowych kont. Emaile aktywacyjne nie dochodziły do nowo zarejestrowanych osób. Problem został rozwiązany, przesyłaliśmy ponownie wiadomości aktywacyjne.
 9. Parada Równości w Rumi

  Temat archiwalny, zamykam.
 10. Jak Można Zwiększyć Sprzedaż?

  Polecam Artykuł sponsorowany na mtk.pl całkiem poważnie, w ten sposób uzyskasz lepszą pozycję w google i zainteresujesz klientów.
 11. Przebudowane skrzyżowanie koło UM

  Temat archiwalny, zamykam.
 12. KSIĄŻKI

  Temat archiwalny, zamykam.
 13. Dlaczego władze SM JANOWO trzeba wymienić?

  Temat archiwalny, zamykam.
 14. Świeże i wędzone ryby z dowozem do domu.

  Temat archiwalny, zamykam.